Metų traktoriaus rinkimuose paskelbtas žurnalistų verdiktas (Fotogalerija)
2013-11-12

Hanoveris. Vakar parodoje „Agritechnica" paaiškėjo, kas tapo konkurso „Metų traktorius 2014" žurnalistų išrinktuoju. Geriausiu traktoriumi pripažintas Claas Axion 850. Specializuotų traktorių kategorijoje nugalėjo Aebi Viatrac VT 450 Vario, o auksiniu traktoriumi už dizainą pripažintas Lamborghini 130 Nitro.

„Eurovizijos" konkursui nenusileidžiančioje nugalėtojų paskelbimo ir apdovanojimo ceremonijoje netrūko jaudulio ir gerų emocijų. Specialiais prizais apdovanoti ir visi į finalą patekę traktoriai. Iš viso į konkurso finalą buvo atrinkta 11 traktorių.

Konkurso „Metų traktorius 2014" nugalėtojas - Claas Axion 850


Geriausias specialios paskirties traktorius - Aebi Viatrac VT 450 Vario


Geriausio dizaino traktoriumi pripažintas Lamborghini 130 Nitro

Dėl geriausio lauko traktoriaus titulo be apdovanotųjų dar varžėsi Fendt Vario 516, John Deere 6090 RC, Kubota M 110 GX, Massey Ferguson 6616, New Holland T 8.420 Autocomand. Į specializuotų mašinų finalą taip pat pateko Goldoni Quasar 90 Q+, Antonio Carraro TTR 4400 HST II ir Lamborghini RS 110.

Metų traktorių renka Europos tarptautinė komisija, kurią sudaro 23 žemės ūkio leidinių (tarp jų ir „Mano ūkio") žurnalistų komisija. Pirmą kartą finalininkai buvo renkami iš oficialiai keturiolikos kompanijų gegužę pristatytų pretendentų.

Nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimas

Kandidatus pelnyti „Metų traktoriaus 2014" ir geriausio specializuoto traktoriaus titulus pristatė SDF, „Goldoni", ARGO, „Claas", JCB, „Massey Ferguson", „New Holland", „Case IH/Steyr", „Fendt", „John Deere", AEBI, BCS, „Antonio Carraro" ir „Kubota".

Metų traktoriaus rinkimai organizuojami nuo 1998 m. Šiemet jis vyko septynioliktąjį kartą. Idėją rengti tokį konkursą įgyvendino specializuotas vien tik traktoriams skirtas Italijos žurnalas „Trattori".

Praėjusiais metais tarptautinė žemės ūkio leidinių žurnalistų komisija geriausiu iš septynių pretendentų pripažino kompanijos „Deutz Fahr" traktorių - Deutz Fahr Agrotron 7250 TTV. Jam atiteko ir auksinio traktoriaus nominacija už dizainą. Geriausiu specializuotu traktoriumi buvo pripažintas New Holland T 4060 F.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką planuojate ūkyje 2020-aisiais?
Orai