Metų traktoriaus rinkimuose – buvusių lyderių sugrįžimai
2019-05-17

Roma. Geriausio metų traktoriaus rinkimuose pristatyti nauji modeliai, pretenduojantys į kasmetinius apdovanojimus.

Šiemet į konkursą sugrįžo „John Deere“ ir „Valtra“ traktorių gamintojai, kurie anksčiau jau yra pelnę šio konkurso laurus. Be jų savo naujus gaminius pristatė „New Holland“, „Claas“, „Massey Ferguson“, „Kubota“, „Carraro“, „Fendt“, „Case IH“, „Steyr“, „McCormick“, „Same“.

Šių gamintojų mašinos rungsis „Metų traktoriaus“, „Geriausio standartinio traktoriaus“, „Geriausio specializuoto traktoriaus“ ir „Tvaraus traktoriaus“ kategorijose.

Biomase 21 01 18+Lytagra 21 03 01

Šių metų konkurso organizatoriai susidūrė su nauju iššūkiu. Net keli gamintojai pristatė naujas modelius, inovatyvius sprendimus, tačiau pareikalavo neskelbti apie juos kurį laiką, dauguma – iki lapkričio mėnesio, kuomet vyks tradicinė žemės ūkio technikos paroda „Agritechnica“.

Būtent šioje parodoje ne vienas gamintojas pademonstruos savo naujoves. Dalis jų tikrai sukels susidomėjimą, tačiau kai kurie prašymai neskelbti gaminių techninių savybių rinkimų žiuri nariams atrodė neįprasti.

Dar vienas akivaizdus niuansas, jungiantis daugelį gamintojų, vis didėjantis dėmesys naudotojų poreikiams ir darbo patogumui.

Pagrindinis konkurso „Metų traktorius 2020“ rėmėjas – padangas gaminanti kompanija „Trelleborg“.

Plačiau apie konkursą skaitykite birželio mėnesio „Mano ūkio“ žurnale.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kas jus paskatintų ūkyje auginti daugiau gyvulių ir / ar paukščių?
Orai