Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Technika
„John Deere“ pristatė naujus traktorius ir kombainus

Teksasas (JAV). Kompanija „John Deere“ Hiustone vykstančioje parodoje „Commodity Classic“ pristatė galingiausią kada nors sukurtą serijinį traktorių ir kombainą S7.

Naujuosiuose 9RX modeliuose (710, 770 ir 830 modeliai) montuojamas 18 litrų JD18X variklis, kuris užtikrina 913 AG, esant mažoms savitosioms degalų sąnaudoms ir iki 4 234 Nm sukimo momentą.

Variklis atitinka V etapo reikalavimus, nenaudojant dyzelinių išmetamųjų dujų skysčio (DEF) / AdBlue®. Pasirenkamas trigubas hidraulinis siurblys, kurio didžiausias srautas siekia iki 636 l/min, ir hidraulinė sistema Intelligent Power Management (IPM), kuri prireikus suteikia iki 40 AG papildomos galios (kad užtikrintų pakankamą galią net ir didžiausiems hidrauliniu būdu varomiems padargams).

Bioversija 2024 04 26 m7

Naujoji visiškai mechaninė e21™PowerShiftTM transmisija su Efficiency Manager be vargo išnaudoja 9RX variklio našumą ir sukimo momentą. Jos 21 pavara turi nedidelius tarpus, todėl operatoriai gali lengvai nustatyti tinkamą greitį įvairioms užduotims.

Važiuoklės su didesniais 1200 mm skersmens varančiaisiais krumpliaračiais turi 110° apvijimo kampą ir 7,5 varančiojo antgalio įjungimą.

Didžiausias 38 100 kg balastinis svoris užtikrina, kad galia ir sukimo momentas efektyviai perduodami į žemę.

Nors dėl padidėjusios naujojo 9RX galios reikia didesnės transporto priemonės koncepcijos, mažiausias slėgio į žemę lygis išlieka 0,58 kg/cm².

Naujosios CommandView™ 4 Plus kabinos grindų plotas yra didesnis, operatoriui užtikrintas didesnis komfortas ir geresnis matomumas. Kabinos pakaba, turinti tris laisvumo laipsnius, kartu su izoliuotu pagalbiniu rėmu, sumažina triukšmą ir vibraciją. ActiveCommand Steering(ACS TM ) reguliuoja vairavimo jėgą pagal važiavimo greitį, užtikrindamas lengvą ir tikslų valdymą.

Degalų sistema leidžia 1 952 l dyzelino baką pripildyti greičiau nei per 4 minutes, taip dar labiau padidinant darbo efektyvumą.

9RX traktoriuje sumontuotas 32,5 cm (12,8 col.) didelės raiškos G5Plus CommandCenter™ ir integruotos tiksliosios žemdirbystės technologijos (kintamos normos kontrolė, 1 paspaudimo automatinis nustatymas, sekcijų kontrolė ir visiškas suderinamumas su AEF ISOBUS.)

Kombainas S7

Kombainuose S7 yra naujausios kartos JDX varikliai. S7 700 kombainą varo 9 l JD9X variklis, o S7 800, S7 850 ir S7 900 - 13,6 litrų variklis.

Variklis su HarvestMotion™ pasiekia maksimalią galią esant sumažintam sūkių dažniui - vos 2 000 aps/min. Be to, naujajame S7 įdiegta X9 likučių valdymo sistema, kuri dar labiau padidina bendrą efektyvumą.

Kombaino iškrovimo sraigė taip pat turi reguliuojamą snapelį, kurį galima valdyti iš kabinos, kad būtų lengviau ir tiksliau užpildyti priekabą.

S7 kombaino derliaus nuėmimo automatizavimą užtikrina pasirenkamieji technologijų paketai (apima derliaus nuėmimo nustatymų automatiką, kai derliaus nuėmimo metu automatiškai koreguojami penki vidiniai kombaino nustatymai, atsižvelgiant į grūdų nuostolius, pašalines medžiagas ir skaldytų grūdų ribas).

Nauja S7 kombaino funkcija – numatomasis žemės greičio automatizavimas. Ši prognozavimo sistema nustato pasėlius iš kelių skirtingų šaltinių, įskaitant palydovinius biomasės žemėlapius ir gyvosios automatikos kameros atsiliepimus. S7 naudoja šią tiesioginę kameros informaciją, kad nustatytų pasėlių aukštį ir (arba) pasėlius, kad realiuoju laiku toliau reguliuotų žemės dirbimo greitį.

Kabinoje, kaip ir flagmano X9,  įdiegtas G5PlusCommandCenter™, o naujas didelės raiškos ekranas, esantis ant dešiniojo statramsčio, su patogia vartotojui sąsaja ir skaitmeniniais kombaino našumo rodmenimis, pagerina bendrą operatoriaus patirtį.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Parengta: pagal „DOJUS agro“ pranešimą
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kokio senumo traktorių turite ūkyje?
Visos apklausos