Išpuošto traktoriaus sulaukė Mažeikių rajono ūkininkas
2012-10-30

Mažeikių r. Devyniolika metų ūkininkaujantis Mažeikių rajono ūkininkas Alvidas Juška buvo maloniai nustebintas, kai darganotą ir lietingą dieną į jo kiemą įriedėjo balionais bei Helovyno moliūgais išpuoštas John Deere 6190R ir į duris pasibeldė netikėti svečiai su dovanomis.

Staigmeną ūkininkui surengė bendrovė „DOJUS agro", tęsdama kelerius metus gyvuojančią tradiciją džiuginti ir stebinti kas šimtąjį traktorių įsigijusį pirkėją. Mišraus ūkio šeimininkas A. Juška tapo 200-ojo šiemet parduoto traktoriaus savininku.

Krakių kaime 450 ha žemės dirbančio ir 500 kiaulių auginančio A. Juškos teigimu, vienas svarbiausių reikalavimų technikai yra jos patikimumas. „Rinkdamasis traktorių svarsčiau kelis variantus, bet visgi pasirinkimą lėmė kainos ir patikimumo santykis", - sako ūkininkas, ketverius metus ūkyje dirbantis su kito modelio John Deere traktoriumi. Be to, jis neslepia, kad nemažą įtaką pasirinkimui turėjo ir komfortas bei vairavimo patogumas. 6R serijos John Deere traktoriai išsiskiria patogia ir erdvia kabina, operatoriaus komfortą užtikrina ir nuovargį mažina trijų taškų priekinė amortizacijos sistema.

LYTAGRA 19 07 04 mob

200-ojo John Deere traktoriaus savininkas Alvidas Juška (viduryje) su bendrovės „DOJUS agro" delegacija

Ūkininko žodžiais, naujo traktoriaus ūkiui verkiant reikėjo, nes dirbti senais dar tarybinius laikus menančiais traktoriais buvo ne tik nepatogu, bet ir neekonomiška. Nors naujojo 190 AG traktoriaus šiemet nepavyks išbandyti ūkyje, nes visi darbai jau nudirbti, tačiau mišraus ūkio šeimininkas numatęs jam nemažai darbų kitais metais - jis bus naudojamas ne tik grūdams vežti, bet ir žemei dirbti, grūdinėms ir ankštinėms kultūroms sėti.

Bendrovė „DOJUS agro" kas šimtąjį pirkėją sveikina nuo 2008-ųjų metų. Šimtasis šiemet parduotas traktorius pirkėją pasiekė liepos mėnesį.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai