Grūdų kelias nuo kombaino iki sandėlio - belaidžiu ryšiu
2016-01-11

Miuhldorfas (Vokietija). Vokietijos kompanijos „Fliegl" sukurta mašinų sekimo sistema Fliegl Tracker ir toliau skina laurus. Praėjusioje „Agritechnikoje" sidabrio medaliu apdovanota naujovė laimėjo belaidžio ryšio technologijų konkursą ir tapo absoliučiu 2016-ųjų metų nugalėtoju. Konkurse iš viso buvo įvertinta per 300 Bluetooth technologijų išradimų.

Pasak kompanijos „Fliegl" plėtros ir vystymo vadovo Franco Hiopfingerio (Franz Höpfinger), įvertinimas ne tik džiugina, bet ir motyvuoja toliau kurti ir investuoti į technologijų ateitį: „Didžiuojamės tapę Nr. 1 pasaulyje. Tai neabejotinai reikšmingas mūsų darbo įvertinimas".

LYTAGRA 19 07 04 mob

„Džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo įvertinimu, kuris motyvuoja ir toliau kurti", - laimėjimą komentuoja kompanijos „Fliegl" plėtros ir vystymo vadovas Francas Hiopfingeris

Fliegl Tracker sistema leidžia sekti visas grūdus kuliančias ir transportuojančias mašinas. Jos veikimo principas paremtas belaidžio Bluetooth ryšio technologijomis, t. y. ant javų kombaino ir grūdus transportuojančių priekabų pritvirtinus siųstuvus, informacija apie grūdų perkrovimo ir transportavimo darbus Bluetooth ryšiu perduodama ūkio valdymo kompiuteriui.

„Įdiegus šią išties paprastą, bet tuo ir unikalią sisemą, galima sekti visas mašinas ir, sujungus su Fliegl priekabos ASW svėrimo sistema FWS, dokumentuoti, kiek grūdų iš kiekvieno kombaino, kokiomis transporto mašinomis buvo nuvežta į sandėlį.Tai yra įdiegus šia sistemą,grūdų perkrovimo priekaba ASW gali atpažinti, koks kombainas ją pakrovė ir į kokią transporto priemonę grūdai buvo perkrauti", - paaiškin F. Hiopfingeris.

Fliegl Tracker siųstuvai

Sistema veikia be žmogaus įsikišimo. Siųstuvai gali būti montuojami ant bet kokio gamintojo mašinos, nesvarbu, kiek metų ji ekspolatuojama. Tai nedidelė, vandeniui atspari ir paprasta naudoti įranga, kuriai reikia labai nedaug priežiūros - tik pakeisti išsikrovusias baterijas.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai