Dar vienas žingsnis arčiau klientų
2014-10-17

Šiauliai. Vakar prie pat Šiaulių, Ginkūnuose, atidarytas naujas įmonės „Konekesko Lietuva" prekybos ir serviso centras, kuriame yra atsarginių dalių parduotuvė, sandėliai ir serviso dirbtuvės. Į renginį susirinkę žemdirbiai džiaugėsi, kad arčiau jų įsikūręs padalinys garantuos spartesnį ir kokybiškesnį aptarnavimą.

„Šiauliai yra vienas iš svarbiausių šalies žemės ūkio regionų, todėl atidaryti čia naują padalinį buvo gerai apgalvotas ir jau senokai planuotas kompanijos žingsnis", - kreipdamasi į iš Šiaulių, Mažeikių, Naujosios Akmenės, Telšių, Plungės, Joniškio, Pakruojo, Radviliškio rajonų susirinkusius ūkininkus ir bendrovių vadovus sakė „Konekesko Lietuva" generalinė direktorė Lina Morkūnaitė. „Konekesko Lietuva" padaliniai veikia dar ir Kaune, Panevėžyje, Vilniuje bei Klaipėdoje.

Dojus agro 19 09 10

Atidarymo juostelės perkirpimo ceremonijoje dalyvavo (iš kairės) „Lemken" eksporto vadovas ir valdybos narys Dirk Hollinderbäumer, „Konekesko Lietuva" generalinė direktorė Lina Morkūnaitė, „Konekesko" Žemės ūkio technikos direktorius Suomijai ir Baltijos šalims Jukka Keltto ir „Claas" regioninis eksporto vadovas Marek Görlich

„Suomijos kompanija „Kesko" akcijų biržoje yra aukštai kotiruojama įmonė, kitąmet švęsianti savo 75 metų veiklos sukaktį. Jos apyvartą sudaro 10 mlrd. eurų, kompanija veikia aštuoniose pasaulio šalyse. „Konekesko" yra viena iš pirmaujančių įmonių pagal technikos pardavimus Suomijoje ir Baltijos šalyse, metinė apyvarta viršija 300 mln. eurų, dirba 450 darbuotojų", - šiek tiek statistikos priminė „Konekesko" Žemės ūkio technikos direktorius Suomijai ir Baltijos šalims Jukka Keltto.

Rudeniška dargana negąsdino žemdirbių, susirinkusių į šventę ne tik iš Šiaulių, bet ir iš aplinkinių rajonų

Kartu J. Keltto pabrėžė pagrindinius kompanijos veiklos principus: viršyti klientų lūkesčius, būti geriausiai savo srityje, sukurti puikią darbo atmosferą ir būti socialiai atsakingais. Pasak jo, Lietuva yra viena pagrindinių ir labai svarbi „Konekesko" rinkų.

Naujame biure klientų jau laukia darbuotojai: čia dirba ir pardavimų vadybininkai, ir mechanikai

Renginyje dalyvavęs kompanijos „Lemken" eksporto vadovas ir valdybos narys Dirk Hollinderbäumer priminė, kad „Lemken" Lietuvoje dirba jau 12 metų ir kompanijai yra labai svarbu laiku atliktas servisas, spartus detalių tiekimas ir kokybiškas aptarnavimas.

„Neabejoju, kad atidarę šį ofisą būsite dar arčiau klientų", - sėkmingo bendradarbiavimo linkėjo D. Hollinderbäumer. Jam antrino kompanijos „Claas" regioninis eksporto vadovas Marek Görlich. „Mes, gamintojai, labai džiaugiamės turėdami tokį patikimą partnerį kaip „Konekesko", - sakė M. Görlich.

Gera nuotaika spindėjo „Konekesko Latvia" serviso vadovo Baltijos šalims Ainars Reinolds ir „Konekesko Lietuva" vadybininkės Solveigos Kalinauskaitės veiduose

Partnerišką padėkos žodį tarė ir žemės ūkio bendrovės „Ginkūnų agrofirma" valdybos narys Arsenas Andraitis - būtent iš šios bendrovės išnuomotose patalpose įsikūrė naujasis prekybos ir serviso centras. 2400 ha dirbanti, 600 melžiamų karvių laikanti bendrovė yra įsigijusi daug „Konekesko Lietuva" atstovaujamos žemės ūkio technikos: net tris Claas kombainus, 5 Claas ir Massey Ferguson traktorius, Lemken plūgus, Claas pašarų ruošimo technikos komplektą ir kt.

„Esame seni ir stambūs klientai, todėl tikriausiai pelnėme išskirtines sąlygas servisui - jokių nusiskundimų šioje srityje mes neturime. Na o dabar, kai dirbame kone tose pačiose patalpose, bendradarbiavimas bus dar produktyvesnis", - pajuokavo A. Andraitis.

Žemės ūkio bendrovės „Ginkūnų agrofirma" valdybos narys Arsenas Andraitis ir „Konekesko Lietuva" Žemės ūkio technikos departamento direktorius Virginijus Apšega

„Konekesko Lietuva" mūsų šalyje dirba jau 13 metų - nuo 2001-ųjų. Įmonės Žemės ūkio technikos departamento direktorius, valdybos narys Virginijus Apšega išreiškė optimistinį požiūrį į ateitį. „Žinoma, nėra ko slėpti, kad šiais metais technikos pardavimai mažesni negu pernai ar užpernai. Šiemet šalyje naujų traktorių rinka krito apie 40 proc., kombainų - daugiau kaip 50 proc. Bet techniką tikrai pardavinėjame, dirba visi mūsų žmonės. Mes tikime, kad rinka labai greitai atsigaus", - sakė V. Apšega.

Pasak jo, rinka nuolat siūbuoja, bet tai dar nereiškia, kad reikia stabdyti įmonės plėtrą. Žemdirbiai ir technikos pardavėjai dabar išgyvena savotišką laukimo periodą, pereidami iš vieno finansavimo laikotarpio į kitą. „Beje, pastebime tendenciją, kad stambieji ūkiai kaip pirko, taip ir perka. Jie ir šiemet nestabdė suplanuotų investicijų", - sakė V. Apšega.

Šiaulių r. ūkininkas Mindaugas Liutvinskas, valdantis 800 ha ūkį, sakė kompaniją „Konekesko Lietuva" žinantis jau seniai ir net pats joje yra dirbęs šešerius metus, o iš visų įsigytų žemės ūkio mašinų labiausiai vertinantis kombainą Claas Lexion su vikšrine važiuokle

„Konekesko Lietuva" pagrindinis prekybos „arkliukas" yra itin gerai rinkoje užsirekomendavę Claas kombainai - ir mažesniems ūkiams skirti Tucano, ir stambesniems orientuoti Lexion modeliai. „Su kombainais esame rinkos lyderiai. Kasmet auga ir prekyba traktoriais bei žemės dirbimo padargais - tarsi mažais laipteliais užtikrintai koptume į viršų", - pastebėjo V. Apšega ir pridūrė, kad naujasis centras Šiauliuose yra tikrai ne paskutinis suplanuotas strateginis kompanijos žingsnis.

Į atidarymo šventę susurinkę žemdirbiai stebėjo sportinių dviračių pasirodymą

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate Lietuvos žemės ūkio plėtrą, atsižvelgdami į 15 metų narystę Europos Sąjungoje?
Orai