Rovaltra-mobili 22 01 06
Technika
Dar vienas technikos gamintojo šuolis į priekį

Berlynas. Kompanija „John Deere", prieš dvejus metus pristačiusi Lisabonoje didžiausią istorijoje naujų mašinų (per 100 naujų modelių) gamą, nestovi vietoje. Ruošiantis ateinančiam sezonui išplėstas mažų, vidutinių ir specializuotų ūkių technikos asortimentas, atnaujintos kai kurios didelės galios mašinos.

Pasak bendrovės „Deere & Companys“ viceprezidento Kristofo Vigero (Christoph Wigger), prieš dvejus metus didžiausias dėmesys atnaujinant techniką buvo skiriamas didelių ūkių ir žemės ūkio paslaugas teikiančių įmonių poreikiams tenkinti: „Šiemet labiau koncentravomės į vidutinės galios klasės technikos tobulinimą". Iš esmės atnaujintas ir vejų priežiūros mašinų asortimentas.

Bioversija 22 01 12

Kristofo Vigero teigimu, atnaujinant techniką šįkart didesnis dėmesys skirtas mažos ir vidutinės galios klasės mašinoms

Atnaujindama techniką, kompanija „John Deere" ir toliau laikosi nuostatos gaminti tik dyzelinu varomus traktorius, t. y. renkasi variklius, kuriuose įdiegta išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistema.

„Atnaujintuose 7R ir 8R įrengta pažangesnė transmisija, pagerintos operatoriaus darbo sąlygos. Šios mašinos tapo dar patrauklesnės didelių augalininkystės ūkių šeimininkams ir žemės ūkio paslaugas teikiančioms įmonėms", - praėjusią savaitę Berlyne surengtoje spaudos konferencijoje naujoves pristatė kompanijos viceprezidentas. Didelio našumo traktoriams ir kombainams kompanija „John Deere" siūlo sąnaudas taupančią ir technikos darbą optimizuojančią „FarmSight" sistemą.

Galingiems traktoriams pristatyti pasitelktas šviesų šou

Mažų ir vidutinės galios klasės traktorių asortimentas pasipildė septyniomis naujomis serijomis (nuo 4M iki 6MC/6RC), kurios gaminamos Vokietijoje Manhaimo gamykloje. Nuo 80 iki 120 AG traktorių segmente „John Deere" siūlo 27 naujus modelius.

Naujus traktorių modelius išbandė per 140 žurnalistų iš 28 Europos valstybių

Nuo 80 iki 120 AG traktorių segmente „John Deere" siūlo 27 naujus modelius

Naujovių yra ir kombainų asortimente. Nuo 2014-ųjų pagal sutartį su Suomijos kompanija „Sampo Rosenlew Ltd" ir pagal kompanijos „John Deere" reikalavimus bus pradėta 238 AG šešių kratiklių John Deere W440 kombainų gamyba.

Be to, išskirtinai Rusijai ir kitoms Nepriklausomų Valstybių Sandraugos šalims „John Deere" pradės gaminti plūgus pagal naują sutartį su Prancūzijos kompanija „Grégoire-Besson". „Pusiau pakabinami apverčiamieji plūgai nuo 5 iki 13 verstuvių bus gaminami Vokietijoje Bad Eseno gamykloje ir parduodami tik Rusijoje ir kitose NVS šalyse", - teigė viceprezidentas.

Į žurnalistų klausimus atsakė kompanijos prezidentas Markas von Pencas (Mark von Pentz) ir viceprezidentas Kristofas Vigeras

K. Vigeras priminė, kad prieš dvejus metus pradėta įgyvendinti strategija „Ateities pardavėjas" bus tebetęsiama ir toliau. Tai viena iš trijų žingsnių programos dalių. Minėta programa siekiama  antrajame regione, kuriam priskiriama Europa, Nepriklausomų Valstybių Sandrauga, Šiaurės Afrika ir Artimieji bei Vidurinieji Rytai, padidinti užimamos rinkos dalį iki 25 procentų.

MŪ inf.

IŠSAMIAU APIE NAUJĄ KOMPANIJOS „JOHN DEERE" TECHNIKĄ SKAITYKITE SPALIO MĖNESIO ŽURNALE „MANO ŪKIS"

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kaip planuojate pavasarį sumažinti brangių mineralinių trąšų išlaidas?
Visos apklausos