Daniškos technikos gamintoją perėmė italai
2017-02-02

Kopenhaga. Itališko kapitalo kompanija „New Holland Agriculture" užbaigė danų įmonės „Kongskilde" perėmimo sandorį ir praneša, kad pasirengusi plėsti savo gaminių pasiūlą, įdiegti į gamybą naujus produktus ir tiekti juos rinkai.

Perėmimo sandoris įsigalioja vasario 1 dieną, o didieji jo sudarytojai - „CNH Industrial" (kuriam be kitų priklauso ir „New Holland Agriculture") ir „Danish Group Dansk Landbrugs Grovvareselskab (DLG A.m.b.A.)" grupė, valdanti bendrovę „Kongskilde Industries" ir šiuo sandoriu pardavusi šios bendrovės žemės ūkio sektoriaus segmentą „Grass and Soil". Sudarius sandorį, naujiesiems savininkams atiteko ir dvi gamyklos - Lenkijoje ir Švedijoje.

„New Holland" atstovų teigimu, po sandorio gerokai išplės ir pasipildys New Holland prekės ženklo pagrindinių produktų pasiūlymų spektrą, įskaitant tokių gamintojų, kaip „Kongskilde", „Överum Howard" ir JF sėjos, derliaus nuėmimo ir priežiūros, žaliųjų pašarų gamybos sprendimus. „New Holland" palaipsniui integruos naujus sprendimus su savo žemės ūkio produktų pasiūla.

Dotnuva  21 02 01 + Biomase 21 01 18

„Kongskilde Industries" Lietuvoje prekiauja žemės ūkio padargais, jos produkcija prekiauja Raseinių bendrovė „Kajovika".

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kas jus paskatintų ūkyje auginti daugiau gyvulių ir / ar paukščių?
Orai