Daniškos technikos gamintoją perėmė italai
2017-02-02

Kopenhaga. Itališko kapitalo kompanija „New Holland Agriculture" užbaigė danų įmonės „Kongskilde" perėmimo sandorį ir praneša, kad pasirengusi plėsti savo gaminių pasiūlą, įdiegti į gamybą naujus produktus ir tiekti juos rinkai.

Perėmimo sandoris įsigalioja vasario 1 dieną, o didieji jo sudarytojai - „CNH Industrial" (kuriam be kitų priklauso ir „New Holland Agriculture") ir „Danish Group Dansk Landbrugs Grovvareselskab (DLG A.m.b.A.)" grupė, valdanti bendrovę „Kongskilde Industries" ir šiuo sandoriu pardavusi šios bendrovės žemės ūkio sektoriaus segmentą „Grass and Soil". Sudarius sandorį, naujiesiems savininkams atiteko ir dvi gamyklos - Lenkijoje ir Švedijoje.

„New Holland" atstovų teigimu, po sandorio gerokai išplės ir pasipildys New Holland prekės ženklo pagrindinių produktų pasiūlymų spektrą, įskaitant tokių gamintojų, kaip „Kongskilde", „Överum Howard" ir JF sėjos, derliaus nuėmimo ir priežiūros, žaliųjų pašarų gamybos sprendimus. „New Holland" palaipsniui integruos naujus sprendimus su savo žemės ūkio produktų pasiūla.

KWS 21 07 01 mob

„Kongskilde Industries" Lietuvoje prekiauja žemės ūkio padargais, jos produkcija prekiauja Raseinių bendrovė „Kajovika".

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ar jus tenkina šio sezono kviečių ir rapsų supirkimo kainos?
Orai