Čekijos traktorių gamintoja didina asortimentą
2015-06-29

Brno/Kaunas. Čekijos kompanija „Zetor“ oficialiai pristatė naują traktorių seriją Crystal su 6 cl. varikliu. Mašinų galia nuo 144 iki 163 AG. Tai galingiausias Čekijos gamintojos asortimento, kuriame iki šiol buvo trys serijos, traktorius.

„Mes siekiame didinti mūsų gaminamos technikos pridėtinę vertę. Zetor Crystal - dar vienas žingsnis tikslo link. Svarbiausios naujų traktorių savybės - galia, efektyvumas ir patikimumas. Naujovę turėtų įvertinti didelių ūkių šeimininkai", - sako kompanijos „Zetor" technikos direktorius Deividas Kolhameris (David Kollhammer).

Dojus agro 19 09 10

Crystal serijos mašinos iš kitų Zetor modelių išsiskiria raudonai dažytais ratlankiais. Ateityje ir kitus traktorius planuojama gaminti su tokiais išskirtinės spalvos ratais

Crystal serijos traktoriuose montuojamas 6 cl. Deutz AG variklis, kuriame įrengta SCR deginių emisijas mažinanti sistema. Naujovė ir pailginta (iki 2,84 m) ratų bazė. Tai mašinai suteikia daugiau stabilumo. „Traktorius ne tik galingas. Dėl įdiegtos modernios elktrohidraulinės sistemos mašina yra labai naši, nors degalų sąnaudos 5-7 proc. mažesnės", - naujo modelio privalumus vardija rinkodaros ir pardavimų direktorius Adamas Žertas (Adam Žert).

Pasak jo, tai mašina sukurta specialiai sunkiems dabams. Crystal traktoriuose montuojama 30/30 pavarų dėžė. Erdvios ir patogios kabinos triukšmo lygis 73 dB. Degalų bako talpa - 300, AdBlue tirpalo - 30 l.

Čekijos kompanija „Zetor" traktorius gamina nuo 1946 m. Skaičiuojama, kad iki šiol parduoda daugiau kaip 1,2 mln. čekiškų traktorių. Assortimentą sudaro Major, Proxima, Forterra  ir Crystal. Pastarieji pirmuosius pirkėjus pasieks dar šią vasarą.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką svarbiausio turėtų nuveikti ministras A. Palionis?
Orai