Čekijos gamintojai didina traktorių pasiūlą
2015-03-10

Brno (Čekija). Nuo šių metų vasario Čekijos traktorių gamintojas „Zetor" didina mažiausio pajėgumo traktorių asortimentą 2 naujais 61 ir 75 AG Major modeliais. Remiantis išplatintu spaudos pranešimu, žengdama šį žingsnį kompanija reagavo į augančią šios serijos traktorių paklausą. Taip pat buvo siekiama padidinti sėkmingos serijos traktorių pasirinkimo galimybes.

Kompanija „Zetor" traktorius Major pradėjo gaminti 2013-aisiais. „Šių modelių paklausa ir užsakymai viršijo mūsų prognozes ir su kaupu pateisino lūkesčius. Jau pirmaisiais metais buvo užsakyta 400 traktorių daugiau negu buvo planuota", - sako kompanijos pardavimų ir rinkodaros direktorius Adamas Žertas (Adam Žert). Praėjusieji metai tik patvirtino, kad šie traktoriai pataikė į dešimtuką, nes paklausa išliko aukštame lygyje. Daugiausia Major traktorių parduodama Centrinėje Europoje.

Pasak A. Žerto, ūkininkai šių modelių traktorius vertina dėl erdvios kabinos, mažo triukšmo lygio joje, nedidelių degalų sąnaudų. Padidėjo ne tik Major serijos traktorių asortimentas, bet ir išsiplėtė čekiškų traktorių galingumo gama, kuri dabar apima nuo 60 iki 150 AG.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Zetor Major 60 ir Zetor Major 80 modeliuose montuojami 4 cl. kompanijos „Deutz AG" varikliai TCD 2,9 L4, kurie atitinka Etapo IIIB deginių emisijų reikalavimus. Didžiausias išvystomas greitis 30 km/val.

Kompanijai „Zetor" atstovaujančios bendrovės „Specagra" vadovo Renaldo Pelanio teigimu, nauji modeliai Lietuvos rinkai nėra labai aktualūs: „61 AG galios traktorius gal labiau tinkamas komunaliniam ūkiui. Šie modeliai labiau orientuoti į Lenkiją, kurioje vyrauja smulkūs ūkiai". Pasak R. Pelanio, iš Zetor traktorių Lietuvoje paklausiausios 100-150 AG mašinos.

Vertindamas praėjusius metus, „Specagra" direktorius R. Pelanis neneigė, kad rezultatai smuktelėję, bet ne tiek, kad vertėtų nerimauti

Čekiškus traktorius ūkininkai pirko ir be paramos. Remiantis Valstybinio traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų registro duomenimis, pernai registruota 110 Zetor traktorių, t. y.  tik 21 mažiau negu 2013-aisiais.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių organizacijų veikla Jūs domitės?
Orai