Bendradarbiavimas įtvirtintas nauja ilgalaikės partnerystės sutartimi
2015-08-12

Samsvegenas (Vokietija). Kompanija „Claas" ir Suomijos bendrovė „Konekesko" pasirašė naują ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį, kuri, tikimasi, dar labiau sustiprins vokiškų mašinų pozicijas Baltijos šalių ir Suomijos rinkose. Sutartis įpareigoja oficialų „Claas" atstovą pardavinėti tik šios kompanijos savaeigę ir pašarų ruošimo techniką.

Nuo kitų metų visose trijuose Baltijos valstybių „Konekesko" padaliniuose neliks kitų gamintojų savaeigių mašinų (traktorių, kombainų, savaeigių pašarų smulkintuvų), pašarų ruošimo technikos (presų, žoliapjovių, grėblių ir kt.) ir teleskopinių krautuvų. Naujiena buvo paviešinta praėjusią savaitę Vokietijoje vykusioje kompanijos „Claas" naujovių pristatymo konferencijoje.

Nauju susitarimu džiaugėsi abi pusės. Kompanijos „Claas" regionų direktoriaus Jens Skifterio (Jens Skifter) įsitikinimu, tai suteiks naujas perspektyvas pozicijoms stiprinti Baltijos valstybėse ir Suomijoje. „Su „Konekesko" dirbame nuo 1992 m. Turime daug planų ir ateinantiems dešimtmečiams. Naujas susitarimas padės juos įgyvendinti, nes turėsime labai stiprų verslo partnerį", - sakė J. Skifteris, pridurdamas, kad nauja sutartis - tvirtas pagrindas bendradarbiavimo sėkmei.

Biomase 21 01 18+Lytagra 21 03 01

Jenso Skifterio teigimu, nauja sutartis panaikino baltas traktorių prekybos dėmes šiauriniame regione, mat dar šiais metais Claas traktoriai „įžengs" ir į Suomijos rinką

Kompanijos „Konekesko" žemės ūkio technikos prekybos vadovas Juka Kelto (Jukka Keltto) itin gerai vertino tai, kad Claas traktoriai pagaliau pasieks ir Suomiją. Nors traktorių pardavimai šalyje jau keleri metai smunka, tačiau Suomijos ūkiai stambėja, ir vertinant rinką pagal parduotas arklio galias, nuosmukis nėra labai dramatiškas. Tikimasi, kad šiemet Suomijoje iš viso bus parduota apie 1 800.

Pasak Juko Keltos, Claas traktorių asortimentas labai modernus ir platus, mašinos pritaikytos įvairiems poreikiams, todėl suomiai nesunkiai išsirinks ūkiui tinkamiausią mašiną

Kompanija „Claas" traktorius gamina jau daugiau kaip 10 metų. Įmonė įsigijo Prancūzijos „Renault" traktorių gamyklą 2003-iaisiais. Nuo traktorių verslo pradžios į jį investuota apie 0,5 mlrd. eurų. Parduota daugiau kaip 125 tūkst. traktorių. Suomijos žemdirbiams Claas traktorius numatyta pristatyti spalio mėnesį žemės ūkio technikos parodoje Tamperėje.

J. Kelto įžvelgė ir daugiau naujos sutarties privalumų. Koncentruotai dirbant su vienu tiekėju, galima pasiekti geresnių rezultatų. Teigiamai susitarimą vertina ir „Konekesko Lietuva" žemės ūkio technikos pardavimų vadovas Virginijus Apšega. „Strategiškai tai labai geras sprendimas, garantuojantis palankias ateities perspektyvas", - sako V. Apšega. Jo nuomone, turėtų pagerėti ir įmonės teikiamų paslaugų kokybė, nes bus dirbama su vienu prekės ženklu.

Susitarimą labai gerai vertina ir „Konekesko Lietuva" žemės ūkio technikos pardavimų vadovas Virginijus Apšega

Nauja sutartis liečia tik savaeigių ir žolinių pašarų gamybos mašinų liniją, todėl koncernas „Konekesko" nuo naųjų metų nutraukia sutartį su kompanija „Massey Ferguson". „Visus įsipareigojimus žemdirbiams, kurie įsigijo šios kompanijos mašinas mes įvykdysime, t. y. garantinis aptarnavimas, atsarginių dalių tiekimas ir kitus", - pabrėžia V. Apšega.

Massey Ferguson kombainais, presais, teleskopiniais krautuvais jau pradėjo prekiauti bendrovė „East West Agro", nuo liepos tapusi oficialiu kompanijos „Massey Ferguson" atstovu. Pasak „East West Agro" generalinio direktoriaus Gedimino Kvietkausko, derybos dėl prekybos traktoriais tebevyksta, jų rezultatai paaiškės rudenį.

Massey Ferguson kombainų, teleskopinių krautuvų ir presų atstovavimo teisės perduotos „East West Agro

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kas jus paskatintų ūkyje auginti daugiau gyvulių ir / ar paukščių?
Orai