Amerikos kompanija siekia ambicingo augimo Europoje
2013-08-05

Magdeburgas (Vokietija). Įmonių grupei CNH priklausanti Jungtinių valstijų kompanija „Case IH" ateityje ketina itin sustiprinti savo pozicijas Europos rinkoje ir iki 2050 metų padidinti prekybos žemės ūkio technika apimtis 30-50 proc. Tokio augimo siekiama investicijomis ir į mašinų tobulinimą, ir į technikos prekybos atstovybėse dirbančius žmones.

Pasak kompanijos „Case IH" pasaulinio prekės ženklo rinkodaros direktorės Paulos Indos (Paula Inda), JAV tebėra svarbi rinka, tačiau vertinant ateities perspektyvas, Europa yra išskirtinio svarbumo regionas: „Savo pozicijoms Europoje stiprinti skirsime išskirtinį dėmesį ir dideles investicijas. Palyginti su JAV, į Europos rinką mes jau dabar investuojame dvigubai daugiau".

Per ateinančius trejus metus numatyta investuoti per 20 mln. eurų (per 69 mln. litų). Didžiausia investicijų dalis skirta Austrijos St. Valentino gamyklos infrastruktūrai gerinti ir gamybiniams procesams atnaujinti. St. Valentino gamykloje pernai duris atvėrė vadinamasis patyrimo centras.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Kompanijos „Case IH" viceprezidento Metju Fosterio (Matthew Foster) teigimu, toks centras buvo reikalingas: „Dabar interaktyviomis priemonėmis galime pademonstruoti viską, ką siūlome žemdirbiams. Be to, prieš tris savaitės pradėjome vairavimo trasos parengiamuosius statybų darbus. Į gamyklą atvykę žemdirbiai ne tik galės pamatyti mašinų gamybos procesą, bet ir išbandyti traktorius specialiai tam pritaikytoje vietoje. Case IH mašinų privalumus įrodysime praktiškai".

Pasak Metju Fosterio, ambicingus augimo planus padės įgyvendinti tinkamai parengti ir apmokyti žmonės

Kaip itin svarbią ir išskirtinę kompanijos dalį M. Fosteris nurodo technikos prekybos atstovus. „Technikos pardavėjų tinklui stiprinti ir plėsti taip pat skirsime nemažai lėšų. Šiemet įdarbinome 50 naujų žmonių, tačiau mūsų prioritetas ne kiekybė, o kokybė, todėl mūsų akiratyje - darbuotojų įgūdžiai ir kvalifikacija", - pabrėžia kompanijos viceprezidentas.

Kompanijai „Case IH" atstovauja 500 įmonių 32 šalyse. M. Fosterio teigimu, šiemet pradėta įgyvendinti technikos prekybos atstovų vertinimo programa, pagal kurią jie bus suskirstyti į tris kategorijas. Kiekvienai iš kategorijų nustatyti tam tikri reikalavimai. Pirmajai kategorijai priskiriamos standartinius minimalius reikalavimus atitinkančios įmonės. Aukštesnio lygio technikos pardavėjai priskiriami profesionaliajai kategorijai, o lyderiai pateks į meistrų lygį.

M. Fosteris akcentuoja, kad programa nesibaigs kompanijai atstovaujančių įmonių vertinimu. Svarbiausia, kad kiekvienas Case IH technikos pardavėjas pats įvertintų savo silpnybes ir stiprybes. „Mes suteiksime visas reikalingas priemones ir lėšas, kad silpnų vietų būtų kuo mažiau. Sieksime, jog iki 2070 metų 75 proc. Case IH technika prekiaujančių įmonių būtų priskirta profesionaliajai ar meistro kategorijai. Taip neatsitiks per naktį. Kad pasiektume tikslus, dirbsime daug, stebėsime pažangą ir padėsime tiek, kiek reikės", - tikina viceprezidentas, pridurdamas, kad netrukus Case IH mašinų pardavėjai bus aprūpinti pagalbine priemone, kuri kiekvienam ūkininkui padės pasirinkti konkrečioms sąlygoms tinkamiausią mašiną. Naujovę numatyta pristatyti rudenį Vokietijoje vyksiančioje parodoje „Agritechnica".

Kompanijos „Case IH" traktorių ir kitos technikos naujovės pristatytos Magdeburge surengtoje spaudos konferencijoje

Case IH traktoriai gaminami daugiau kaip 100 metų. Asortimente - įvairaus galingumo modeliai

Kad numatytas įmonės augimas neliktų tik planuose, „Case IH" sau kelia ir kitus uždavinius. Pasak M. Fosterio, vizija taps tikrove, kai kompanija taps ir technikos pardavėjų, ir žemdirbių partneriu. „Mums tai svarbiausia. Nenorime būti technikos tiekėjais, besirūpinančiais tik mašinų pardavimu. Jei norime augti, turime būti klientų verslo partneriai", - įsitikinęs M. Fosteris.

Apie naujas kompanijos „Case IH" mašinas ir kitas naujoves skaitykite rugsėjo mėn. „Mano ūkio" numeryje

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių organizacijų veikla Jūs domitės?
Orai