Bioversija A1 2025 09 03 Basf m1 2025 09 12
Spaudos centras
Premjerės komandoje darbą tęsia Vigilijus Jukna
LR Vyriausybės (L. Penek) nuotr.

Vilnius. Naujosios ministrės pirmininkės Ingos Ruginienės politinio pasitikėjimo komandoje liko dirbti dauguma buvusio premjero Gintauto Palucko patarėjų.

Iš dešimties šiuo metu premjerės patarėjo pareigas einančių žmonių aštuoni buvo ir G. Palucko komandoje.

Žemės ūkio ir aplinkosaugos klausimais toliau patarinės Vigilijus Jukna. Komandoje lieka ir patarėjas regionų politikos, nevyriausybinių organizacijų ir sporto klausimais Povilas Saulevičius, patarėjas energetikos ir klimato kaitos klausimais Gabrielius Gorbačevskis, patarėja šeimos politikos klausimais Giedrė Purvaneckienė, patarėjas teisės klausimais Aleksandras Radčenko, patarėjas ryšių su Seimu klausimais Tadas Vinokuras, vyriausiasis patarėjas tarptautinių santykių klausimais Kęstutis Kudzmanas, vyriausiasis patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Vidmantas Kaladinskas.

Bioversija 2025 09 03 m7

Iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dirbti į Vyriausybę su I. Ruginiene atėjo atstovas spaudai Ignas Dobrovolskas bei patarėja kultūros klausimais Ingrida Kutkienė.

Šaltinis: BNS
Gudinas m8 2025 08 11

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.