Rusija iki 2017-ųjų pabaigos pratęsė maisto embargą Vakarams
2016-06-30

Maskva. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas maisto produktų embargo Vakarų šalims, kurios Rusijai yra įvedusios sankcijas, taikymą pratęsė iki 2017 metų pabaigos.

„Pratęsti nuo 2016 metų rugpjūčio 6 dienos iki 2017 metų gruodžio 31 dienos atskiras specialias ekonomines priemones pagal Rusijos Federacijos prezidento 2014 metų rugpjūčio 6 dienos įsaką Nr.560 „Dėl atskirų specialių ekonominių sankcijų taikymo Rusijos Federacijos saugumo tikslais", kurios buvo pratęstos Rusijos Federacijos prezidento įsaku Nr.320 2015 metų birželio 24 dieną", - teigiama V.Putino įsake, kuris paskelbtas oficialiame teisinės informacijos interneto portale.

Be to, šiuo įsaku Rusijos vyriausybei nurodoma pagal savo kompetenciją imtis priemonių užtikrinti šio dokumento vykdymą.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Rusija prekybinį embargą, reaguodama į Vakarų įvestas akcijas dėl jos veiksmų Ukrainoje ir Krymo aneksijos, metams nuo 2014 metų rugpjūčio 7-osios įvedė Europos Sąjungai, JAV, Australijai, Norvegijai ir Kanadai. Praėjusių metų viduryje sankcijų galiojimas buvo pratęstas metams, o šalių sąrašą Maskva papildė prie antirusiškų sankcijų prisijungusios Albanija, Juodkalnija, Islandija, Lichtenšteinas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos į jį buvo įtraukta Ukraina.

Rusijos prekybinis embargas galioja mėsai ir jos produktams, žuvims ir jų produkcijai, pienui ir jo produktams, vaisiams ir daržovėms.

BNS, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai