„Makhteshim Agan“ keičia prekių ženklo pavadinimą
2014-01-29

Tel Avivas.  Įmonių grupė „Makhteshim Agan Industries"  keičia savo prekių ženklo pavadinimą į „Adama". Ženklas bus keičiamas visame pasaulyje, pristatant jį kiekvienoje šalyje. Perėjimo prie naujo prekių ženklo procesas turėtų būti baigas per aštuoniolika  mėnesių. Perėjimas prie naujo prekių ženklo visose pasaulio rinkose prasidės 2014 m. balandį.

Žodis adama hebrajų kalba reiškia žemė, atspindi jos produkcijos paskirtį žemdirbiams ir pasiryžimą siekti žemės ūkio pažangos visose pasaulio rinkose.

„Sprendimas pereiti prie bendro pasaulinio prekių ženklo „Adama" yra dar vienas svarbus žingsnis mūsų įmonės istorijoje. Mūsų įmonė, kuri atsirado subūrus į vieną grupę atskiras įmones, tapo pasaulyje pirmaujančia žemdirbiams skirtų produktų ir paslaugų tiekėja. Naujas prekių ženklas rodo mūsų ilgalaikį įsipareigojimą žemdirbių bendruomenei ir mūsų siekį, kad įmonės prekių ženklas būtų žinomas viso pasaulio žemdirbiams", - sakė įmonių grupės prezidentas ir generalinis direktorius Erezas Vigodmanas.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Pereidama prie naujo ženklo, bendrovė atsisakys gausybės vietinių prekių ženklų ir nustatys paprastesnę savo produkcijos struktūrą.

„Naujasis prekių ženklas reiškia, kad veikdami tarptautinėje rinkoje mes sieksime pritaikyti savo veiklą ir sprendimus žemdirbių ir mūsų partnerių kiekvienoje šalyje poreikiams. Ir toliau plėtodami savo veiklą mes pirmiausia atsižvelgsime į vietos rinkų ir žemdirbių lūkesčius", - pridūrė E. Vigodmanas.

 „Makhteshim Agan Industries Ltd" siūlo žemdirbiams veiksmingus sprendimus tokiose srityse, kaip augalų apsauga, naujos žemės ūkio technologijos ir papildoma veikla, nesusijusi su augalų apsauga. 2012 m. įmonės uždirbo daugiau nei 2,83 mlrd. JAV dolerių.  

Baltijos, Baltarusijos, Beniliukso ir Skandinavijos šalims produkciją tiekia „Makhteshim-Agan Benelux & Nordic B.V. (Mabeno)", kuri yra  „Makhteshim-Agan Industries (MAI)" dukterinė įmonė. Ji yra įsikūrusi Olandijos mieste Leusdene.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių organizacijų veikla Jūs domitės?
Orai