J. Milius tikisi, kad Rusija atnaujins pieno produktų importą
2013-12-19

Vilnius. Rusijai žadant pamažu atnaujinti lietuviškų pieno produktų importą, jei Lietuva galutinai įrodys aukštą produktų kokybę, Lietuvos Veterinarijos tarnybos vadovas sako tikintis, kad tai bus padaryta artimiausiu metu.

Anot Jono Miliaus, Lietuva užtikrina pieno produktų kontrolę ir reaguoja į visus nusiskundimus. „Mes tikrai viską padarėme ir reaguojame į kiekvieną mažiausią skundą, į kiekvieną skundą reaguojame visada. Taip pat ir gavę iš Rusijos žinias, kurios per spaudą atėjo, mes sustiprinom kontrolę ne tik savo laboratorijoj, bet pasiuntėm ir į užsienio visas laboratorijas ir, aišku, visas priemones priėmėm, kokios reikalingos", - trečiadienį LRT radijui sakė Jonas MiliusJ.Milius.

Pieno produktų importą spalio pradžioje sustabdžiusi Rusijos vartotojų teisių gynimo tarnyba "Rospotrebnadzor" sako, kad Lietuva sugriežtino jų kontrolę. Antradienį derybose Maskvoje Lietuvos atstovai informavo apie papildomas priemones.

LYTAGRA 19 07 04 mob

"Derybose sutarta, jog Rusijai bus nedelsiant pateikti duomenys ir dokumentacija dėl lietuviškų pieno produktų kokybės ir saugumo užtikrinimo, siekiant etapais atnaujinti jų tiekimą į Rusija", - teigiama "Rospotrebnadzor" pranešime.

"Rospotrebnadzor" nurodymu lietuviškos pieno produkcijos importas į Rusiją sustabdytas spalio 7-ąją. Maskva teigė, jog tai padaryta dėl nepakankamo produktų saugumo, bet Lietuvos ir Europos Sąjungos (ES) pareigūnai tai vadina politiškai motyvuotu žingsniu, Lietuvai pirmininkaujant ES Tarybai.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai