Grūdininkai kaltina geležinkelių bendrovę dėl stringančio grūdų derliaus pervežimo
2012-08-14

Vilnius, rugpjūčio 14 d. Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ prieš šią javapjūtę pakeitė grūda vėžių skirstymo tvarką, o šiandien supirkėjai skundžiasi, kad negali priimti ūkininkų užauginto derliaus ir jį išvežti - vagonų trūksta, iš smulkiųjų žemdirbių grūdai išvis nepriimami,  juos pradeda laikyti laukuose, supylę į krūvas.

„Lietuvos geležinkeliai“ atkerta, kad transporto užtenka - vagonų Lietuvoje rieda ne mažiau kaip ankstesniais metais, o nuimant rekordinį javų derlių nevertėjo tikėtis, kad senoji logistikos sistema veiks be sutrikimų, antradienį informuoja „Verslo žinios“.

"Po kelių savaičių transporto priemonių nebetrūks", - žada „Lietuvos geležinkelių" Krovinių vežimo direkcijos direktoriaus pirmasis pavaduotojas Virginijus Juška.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Pasak "Agrokoncerno" savininkos Ramūno Karbauskio, „Lietuvos geležinkeliai" iš 300 prašytų vagonų skyrė 90, o „Linas Agro Group" prekybos direktoriaus Baltijos šalims Dainiaus Pilkausko teigimu, „Lietuvos geležinkeliai" iš prašytų 350 „Linas Agro Group" skyrė 189 grūdavežius".  

R. Karbauskis piktinasi, kad valstybės vadovai nesikiša, nors „Lietuvos geležinkeliai" yra valstybės įmonė.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką svarbiausio turėtų nuveikti ministras A. Palionis?
Orai