Pasipildė diplomuotų žemės ūkio inžinierių gretos
2019-06-20

Akademija (Kauno r.) Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos šešių fakultetų absolventams vakar įteikti diplomai. Tarp diplomuotų akademijos absolventų – ir 130 Žemės ūkio inžinerijos fakulteto bakalaurų bei magistrų.

Šiemet Žemės ūkio inžinerijos fakultetą baigė 76 bakalaurai ir 54 magistrai. Tai 69-ta nuolatinių, 67-ta ištęstinių pirmosios pakopos ir 26-ta antrosios pakopos studijų laida. Žemės ūkio inžinerijos dekanas Rolandas Domeika pabrėžė, kad daugeliui absolventų sunkiausiu iššūkiu buvo baigiamųjų darbų gynimas, tačiau net 8 bakalauro ir 9 magistro baigiamieji darbai buvo įvertinti puikiai.

RVAC 21 09 30

Šiemet Žemės ūkio inžinerijos fakultetą baigė 130 absolventų

„Didžiuokitės, kad esate Žemės ūkio inžinerijos fakulteto absolventai ir būkite visuomet verti šio diplomo. Dalis jūsų šiandien atsisveikins su fakultetu, tačiau kviečiu ir toliau palaikyti ryšius – tapkite Žemės ūkio akademijos Alumni klubo nariais, būkite gerų idėjų skleidėjais ir žinokite, kad esate laukiami grįžtant“, – sakė R. Domeika, kviesdamas studijuoti net 5 magistro studijų programose. Jo teigimu, tai gana didelis pasirinkimas, o svarbiausia – studijos bus organizuojamos taip, kad būtų galima ir studijuoti, ir dirbti.

Žemės ūkio viceministras Darius Liutikas kvietė diplomuotus žemės ūkio specialistus prisijungti prie į Kauną perkeliamos Žemės ūkio ministerijos kolektyvo

Sveikindamas absolventus VDU Žemės ūkio akademijos kancleris prof. Antanas Maziliauskas pabrėžė inžinieriaus profesijos vertingumą, tačiau kartu apgailestavo, kad vis mažiau jaunų žmonių tampa žemės ūkio inžinieriais. Jo pastebėjimu, ši profesija labai svarbi, nes ketvirtoji pramonės revoliucija ypač didelę įtaką padarė žemės ūkio sektoriui, kuris jau neįsivaizduojamas be itin sudėtingų sistemų, tarp kurių – ir daiktų, augalų ir net gyvulių internetas.

Daugiausia absolventų baigė pirmosios studijų pakopos žemės ūkio mechanikos inžinerijos programą

Tarp magistro diplomus gavusiųjų – gausiausia transporto mašinų inžinerijos studijų programą baigusių absolventų grupė

Per visą Žemės ūkio inžinerijos fakulteto gyvavimo laikotarpį jį baigė 11 322 absolventai, iš jų 902 magistrai. Šių metų absolventai – pirmieji, gavę Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos diplomus.

Absolventų vardu sveikinimo ir padėkos žodį tardamas magistras Justinas Anušauskas pabrėžė, kad jiems pati didžiausia šventė buvo baigiamųjų darbų apsigynimas, o diplomų įteikimas – šventė šeimos nariams, nes tai įrodymas, kad buvo ne tik studentauta, bet ir studijuota

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai