Kam atiteks „Agromedijos“ žvaigždė?
2012-10-19

Vilnius, spalio 19 d. Žurnalistų kūrybinių darbų konkurse „Agromedija 2012", kuris rengiamas pirmą kartą, dėl apdovanojimų varžysis daugiau kaip 70 darbų, skirtų kaimui ir žemės ūkiui. Dauguma jų paskelbta rajoniniuose leidiniuose.

Trečdalis iš 75 darbų paskelbta nacionalinėje, kiti - rajoninėje ir regioninėje žiniasklaidoje. Daugiausia darbų pateikė Kauno, Vilniaus, Kėdainių, Šiaulių ir Telšių žurnalistai. Darbų geografija apima visus Lietuvos regionus.

Dauguma darbų paskelbta spaudoje ir internete, jie varžysis dėl nominacijų „Kaimas ir žemės ūkis spaudos puslapiuose" bei „Kaimas ir žemės ūkis naujosiose medijose".

Linas Agro2 20 05 015

Nominacijai „Kaimas ir žemės ūkis radijo eteryje" pateikti 9, o „Kaimas ir žemės ūkis televizijos ekrane" - 4 darbai.

Konkurso darbus vertins organizatorių - Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos, Lietuvos ūkininkų sąjungos, Lietuvos žurnalistų sąjungos, Regioninės žiniasklaidos ir žemės ūkio žurnalistų klubo, Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos - deleguotų atstovų komisija.

Visi pateikti darbai varžysis dėl pagrindinės konkurso nominacijos - „Agromedijos žvaigždės". Konkurso laureatai bus apdovanoti iškilmingame renginyje, kurį numatoma organizuoti metų pabaigoje.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kurios įstaigos darbą karantino laikotarpiu vertinate geriausiai?
Orai