Rusija leido kiaulienos importą iš keturių Ukrainos įmonių
2014-10-15

Kijevas. Keturios Ukrainos įmonės turi vilties gauti leidimus importuoti kiaulieną į Rusiją. Tačiau prie Veterinarijos tarnybos sertifikato reikalaujama pažyma,  patvirtinanti, kad įvežamos skerdenos tikrai yra tik iš tų regionų, kuriuose nebuvo nustatyta afrikinio kiaulių maro atvejų.

Kiaulienos eksportas buvo sustabdytas 2014 metų sausio pabaigoje, kai  Lugansko regione buvo aptikti afrikinio kiaulių maro židiniai.

Ukrainos teigimu, bendras mėsos eksportas per 8 šių metų mėnesius, palyginus su 2013 m. tuo pačiu laikotarpiu, išaugo 17 proc.: 123,2 tūkst. tonų mėsos eksportuota už 222,9 mln. JAV dolerių.

LYTAGRA 19 07 04 mob

„Kai kas turi naftos, kai kas – dujų, o mes turime derlingą žemę ir galimybes pamaitinti ne tik Ukrainos, bet ir tų šalių gyventojus, kurios mums moka tvirta valiuta , - ne kartą yra pabrėžęs Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas.

Daugiausia mėsos (jautienos, kiaulienos, paukštienos ir jų gaminių) eksportuojama į Vietnamą, Gruziją, Iraką, Uzbekistaną, Kazachstaną, Moldovą ir Nyderlandus.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai