Rusija importuos maistą iš San Marino
2016-03-23

Maskva. Rusijos parduotuvių lentynas netrukus papildys maisto produktai iš Europos - mėsa, sūriai ir kt. Tai ne pokštas, o būdas apeiti embargą. Maisto produktai bus importuojami iš San Marino, nykštukinės valstybės Italijos teritorijoje. San Marinas nepatenka į Rusijos sankcionuotų šalių sąrašą.

Kaip rašo „Rossijskaja gazeta", Rusijos nacionalinė logistikos centrų asociacija kovo 18 d. pasirašė su San Marinu susitarimą dėl maisto tiekimo iš šios šalies į Rusiją.

Anot leidinio, kol kas į Rusiją numatyta tiekti mažas siuntas maisto produktų, kurie yra aukštos kokybės ir didelės vertės, pavyzdžiui, vytintas kumpis, kietasis fermentinis sūris.

Dojus agro 19 09 10

Rusijos nacionalinės logistikos centrų asociacijos teigimu, San Marino teritorijoje yra 24 sūrių gamyklos, daug mėsos perdirbimo įmonių, kurių produkcija padės išstumti iš rinkos nelegaliai įvežamą maistą.

Nykštukinė San Marino valstybė (jos plotas - 61 kv. km) yra susijusi muitų ir pinigų sąjunga su Italija. Italija tarpininkauja San Marino prekybai su kitomis šalimis. Tačiau italai negali tarpininkauti prekiaujant su Rusija dėl Kremliaus nustatyto embargo.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką svarbiausio turėtų nuveikti ministras A. Palionis?
Orai