Parduodamas vienas didžiausių Europos ekologinių ūkių
2016-06-17

Dublinas. Airijoje parduodamas vienas didžiausių Europos ekologinių ūkių, kurį sudaro 770 ha žemės ir maždaug 200 ha ežeras. Turtas vertinamas 17 mln. eurų. Savininkai nurodo, kad parduodą ūkį, norėdami optimizuoti turto valdymą.

Užsienio žiniasklaida rašo, kad šis sandėris bus didžiausias Airijos žemės ūkio ir ekologinių ūkių rinkoje nuo 2000 metų. Nekilnojamo turto ekspertai teigia, kad parduodamo ūkio žemė yra ypač derlinga, tad tinkama bet kokiai ūkio krypčiai.

Donegalo regione įkurtas, „Donegal Investment Group“ bendrovei priklausantis ūkis pastaruosius 10 metų kasmet pagamino vidutiniškai po 3000 t ekologiškos produkcijos - pieno, daržovių, grūdų. Maždaug 530 ha plote dabar ekologiškai auginamos bulvės, morkos, burokėliai, ropės, porai, pastarnokai, kopūstai, avižos, kviečiai ir miežiai.  Dar 120 ha - ariama žemė ir ganyklos.

Dojus agro 19 09 10

Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad ūkiu galėtų susidomėti ūkininkai, žemės ūkio bendrovės ar investuotojai, norėdami paįvairinti savo investicijų portfelį. Kai kurių nuomone, ekologinė dabartinio ūkio kryptis gali paskatinti didesnį pirkėjų susidomėjimą, tačiau tai nebūtai taps lemiamu sandėrio veiksniu, esminiais kriterijais greičiausiai išliks ūkio dydis ir vieta.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką svarbiausio turėtų nuveikti ministras A. Palionis?
Orai