Šokolado gamintojai pagerbė karves
2019-12-19

Berlynas. Gruodį Vokietijos smaližiai sulaukė staigmenos. Rinkoje pasirodė šokoladų pakuotės, kuriose pavaizduotos ne smaližiams jau įprastos purpurinės karvės, o realūs gyvūnai, kurių pienas naudojamas saldumynų gamybai.

Riboto leidimo šokoladų serijoje yra penki „Milka“ gerbėjams pažįstami skoniai, tačiau nuo blizgaus plytelės popierėlio žvelgia skirtingų veislių karvės, pavadintos Lola, Gerda, Moocha, Katja ir Marisa.

Siekiant patenkinti žmonių smalsumą ir papasakoti, kas lemia pieniško šokolado skonį, pakuotės vidinėje pusėje pateikiama trumpa informacija apie pavaizduotą veislės atstovę. Kiekvienas gyvūnas turi savo istoriją.

RVAC 21 09 30

Kaip rašoma oficialiai išplatintame pranešime, gamintojai laikinai atsisakė purpurinės karvės, kuri nuo 1970 m. yra skiriamasis produkcijos ženklas, nes „nori pagerbti ūkių gyvūnus, kurių dėka šokoladas yra toks švelnus“.

Nauji šokolado pakuočių motyvai sukėlė nemažą susidomėjimą socialiniuose tinkluose, ne tik dėl to, jog dingo purpurinės karvės. Nemaža komentatorių dalis buvo pasipiktinusi kompanijos „Mondelēz International“, kuriai priklauso „Milka“ prekinis ženklas, viešųjų ryšių triukais.

Anot internautų, vaizduojamos, „laimingos“ karvės, niekaip nesusijusios su pienišku šokoladu. Šių saldumynų gamyboje naudojamas ne šviežias pienas, o jo milteliai. Vis dar verda aršios diskusijos, ar karvės iš tiesų ganomos Alpių kalnuose, kaip reklamuojama, ar laikomos tvartuose.

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai