Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimas žemės ūkyje gali būti naudingas
2015-01-19

Berlynas. Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimas žemės ūkyje gali būti naudingas, įsitikinusi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Ji tarptautinėje parodoje „Žalioji savaitė" Vokietijoje susitiko su Ukrainos agrarinės politikos ir maisto ministru Aleksėju Pavlenko ir aptarė bendradarbiavimo galimybes.

„Ukrainai, kurią krečia neramumai, šiuo metu labai reikalinga mūsų parama. Turime daug bendro, tiek mūsų valstybė, tiek verslas   mato didelį Ukrainos potencialą, todėl manau, kad bendradarbiavimas tarp abiejų šalių gali būti naudingas", - žemės ūkio ministerijos pranešime cituojama V.Baltraitienė.

Lietuva į Ukrainą ketina eksportuoti žuvies ir pieno produktus. Taip pat ketinama keistis patirtimi mokslo, gyvulininkystės, žuvininkystės, veislininkystės, veterinarijos  ir kt. srityse. Ypač aktualūs yra dvynių projektai, kai vienos ir kitos valstybės institucijos pradeda bendradarbiauti tarpusavyje.

LYTAGRA 19 07 04 mob

2014 metais daugiausia į Ukrainą eksportuota sūrių, pieno produktų, gaminių ir konservų iš žuvų, grietinėlės, laktozės ir laktozės sirupo.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai