Lenkų pienininkai sugalvojo kooperuotai pirkti elektros energiją
2013-07-24

Varšuva. Lenkijos maisto sektoriaus dalyviai buriasi į vartotojų grupę, kad visi drauge galėtų pigiau pirkti elektros energiją. Ši pieno perdirbėjų iniciatyva praėjusiais metais sulaukė didelės sėkmės, todėl jungtis prie grupės kviečiami visi maisto sektoriaus dalyviai.

Anot Lenkijos pieno perdirbėjų asociacijos, praėjusių metų sėkmė, lydėjusi grupinį elektros energijos pirkimą, paskatino plėsti iniciatyvą. Šiemet prie projekto „Energija 2014" pakviestos jungtis ne vien pieninės, bet įvairių maisto sektorių dalyviai. Kuo daugiau subjektų dalyvaus grupėje, tuo daugiau visi jie sutaupys, nepriklausomai nuo veiklos pobūdžio ar teisinės formos.

Pieno perdirbėjų asociacija jau pradėjo derybas su energijos tiekėjais ir šiuo metu renka duomenis iš subjektų, norinčių dalyvauti grupėje. Grupės dalyviai niekuo nerizikuoja, nes nėra jokių išankstinių įsipareigojimų. Anot asociacijos atstovo, jei suderėti tarifai netenkins grupės nario, jis gali pasitraukti iš grupės be jokių pasekmių.

Dojus agro 19 09 10

Pieno perdirbėjų asociacija derasi ne tik su savo šalies, bet ir su užsienio tiekėjais, kurie turi galimybių tiekti elektros energiją į Lenkiją.

Asociacija nekonkretizuoja, kiek elektros energijos grupinio pirkimo dalyviams pavyko sutaupyti praėjusiais metais.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate Lietuvos žemės ūkio plėtrą, atsižvelgdami į 15 metų narystę Europos Sąjungoje?
Orai