Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Pasaulyje
Karvės policijai padėjo rasti nusikaltėlį
Asociatyvi manoūkis.lt nuotr.

Vašingtonas. Ganykloje besiganančios karvės nustebino visko mačiusius policininkus. Gyvūnai ne tik neišsigando pareigūnų, kurie šukavo teritoriją ieškodami pasprukusio „kelių erelio“, bet ir parodė, kur slepiasi nusikaltėlis. 

Šiaurės Karolinos policijos departamentas (JAV) socialiniuose tinkluose nušvietė neeilinį kelių eismo pažeidėjo sulaikymo scenarijų. Boone policijos pareigūnai bandė sustabdyti sprunkantį automobilį, vairuojamą 34 metų vyriškio. Galiausiai jis sustojo, iššoko iš transporto priemonės ir pabėgo. Dėl greičio ir pavojingo vairavimo policininkai bandė išlaikyti saugų atstumą, tad tiksliai nematė, kur pasislėpė įtariamasis. 

Kai pareigūnai pradėjo žvalgytis įvykio teritorijoje, sulaukė netikėtos besiganančių galvijų pagalbos. „Matyt, karvės nenori, kad įtariami nusikaltėliai slampinėtų po jų ganyklas, todėl padėjo pareigūnams – nuvedė juos tiesiai į tą vietą, kur slėpėsi įtariamasis“, – socialinėje žiniasklaidoje rašė Boone miesto policijos departamento atstovai. 

Bioversija 2024 07 09 m7

Pasak policijos, sulaikytam asmeniui pateikti kaltinimai dėl pabėgimo nuo sulaikymo su motorine transporto priemone, vairavimo atėmus vairuotojo pažymėjimą ir viešosios tvarkos pažeidimo. 

Vietos policininkai ne tik išreiškė padėką mūkiantiems pagalbininkams, bet ir juokaudami pradėjo svartyti, kaip karvės galėtų pasitarnauti kovojant su nusikalstamumu. 

Socialinėje paskyroje policininkai teigė, kad nagrinėjant, kaip įtraukti galvijus į departamento darbą, teks atsižvelgti į įvairias aplinkybes.

„Kiek karvės prisitaiko prie policijos darbo, ar gali tiesiogiai susekti besislapstančius įtariamuosius? Ar karvės ekonomiškesnės už šunis? Kaip gabensime karves į įvykio vietą ir ar tai tvaru? Kokios bus mokymų, veterinarų paslaugų, balistinių liemenių ir kitos išlaidos?“ – socialinėje erdvėje juokavo policininkai ir sulaukė tūkstantinės internautų bendruomenės palaikymo. 

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos