Ilinojaus valstiją pripažino stichinės nelaimės zona
2019-08-14

Vašingtonas. Dėl beprecedenčio šių metų pavasario potvynio visos 102 Ilinojaus valstijos apskritys paskelbtos žemės ūkio stichinių nelaimių teritorijomis, skelbia JAV žemės ūkio departamentas.

Praėjusią savaitę paskelbtas dokumentas dėl stichinių nelaimių leis valstijos ūkininkams, kurie dėl gausių liūčių ir potvynių turėjo atidėti sėjos darbus, iš federalinės valdžios sulaukti finansinės paramos.

Federalinio biudžeto pinigai galės būti naudojami atkuriant prarastą svarbiausią žemės ūkio turtą ar padengiant su žemės ūkio gamyba susijusias išlaidas. Federalinės valdžios paskolos taip pat galės būti naudojamos būtinosioms ūkininkų pragyvenimo išlaidoms padengti, ūkinei veiklai pertvarkyti ar tam tikroms skoloms padengti, praneša portalas alietuvis.com.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

JAV žemės ūkio departamento vadovo Džono Salivano (John Sullivan) teigimu, pranešimas apie valstiją ištikusią stichinę nelaimę yra ekstremalių oro sąlygų, su kuriomis vis dažniau susiduria valstijos ūkininkai, pripažinimas. Šiųmetis pavasaris Ilinojaus valstijoje buvo vienas iš drėgniausių. Dėl lietaus ir potvynių ūkininkai vėlavo pasėti kukurūzus ir sojas.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai