Ilinojaus valstiją pripažino stichinės nelaimės zona
2019-08-14

Vašingtonas. Dėl beprecedenčio šių metų pavasario potvynio visos 102 Ilinojaus valstijos apskritys paskelbtos žemės ūkio stichinių nelaimių teritorijomis, skelbia JAV žemės ūkio departamentas.

Praėjusią savaitę paskelbtas dokumentas dėl stichinių nelaimių leis valstijos ūkininkams, kurie dėl gausių liūčių ir potvynių turėjo atidėti sėjos darbus, iš federalinės valdžios sulaukti finansinės paramos.

Federalinio biudžeto pinigai galės būti naudojami atkuriant prarastą svarbiausią žemės ūkio turtą ar padengiant su žemės ūkio gamyba susijusias išlaidas. Federalinės valdžios paskolos taip pat galės būti naudojamos būtinosioms ūkininkų pragyvenimo išlaidoms padengti, ūkinei veiklai pertvarkyti ar tam tikroms skoloms padengti, praneša portalas alietuvis.com.

Linas Agro 20 08 03

JAV žemės ūkio departamento vadovo Džono Salivano (John Sullivan) teigimu, pranešimas apie valstiją ištikusią stichinę nelaimę yra ekstremalių oro sąlygų, su kuriomis vis dažniau susiduria valstijos ūkininkai, pripažinimas. Šiųmetis pavasaris Ilinojaus valstijoje buvo vienas iš drėgniausių. Dėl lietaus ir potvynių ūkininkai vėlavo pasėti kukurūzus ir sojas.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokios mintys / emocijos Jus aplankė sužinojus apie pasiektą ES susitarimą dėl didesnių tiesioginių išmokų?
Orai