Danija kviečia į didžiausią Šiaurės Europos žemės ūkio parodą
2014-11-25

Herningas (Danija).  Prasidėjo didžiausia Šiaurės Europoje agroparoda „Agromek". Daugiau nei 500 dalyvių MCH parodų centre pristato didžiulį gyvulininkystės, augalininkystės ir technikos naujienų asortimentą.

„Agromek 2014", tikimasi, bus viena didžiausių parodų, kada nors vykusių Herninge. Parodos generalinis direktorius Stenas Andersenas labai džiaugiasi, kad parodai didelį dėmesį rodo ir vietos gamintojai, ir svečiai iš kitų šalių. „Tai įrodo, kad „Agromek" paroda yra gerai žinoma ir gerbiama kaip labai rimta žemės ūkio paroda", - sakė jis.

LYTAGRA 19 07 04 mob

„Agromek 2014" pristato geriausias Danijoje pienines karves. Taip pat vyks geriausių Danijos veislinių bulių šou ir mėsinių galvijų pristatymas

Jau daugelį metų novatoriškus produktus parodoje pristato Danijos kiaulių ūkiai ir perdirbėjai. Šiemet pristatomos kiaulių šėrimo, gyvulininkystės monitoringo naujienos, kurios leis dar efektyviau plėtoti kiaulininkystę. Didelis dėmesys skirtas ir kiaulių gerovei. Pirmadienį specialistai ir kiaulių augintojai galėjo daugelį naujienų išgirsti tarptautinėje kiaulininkystės konferencijoje.

„Agromek 2014" pristato geriausias Danijoje pienines karves. Taip pat vyks geriausių Danijos veislinių bulių šou ir mėsinių galvijų pristatymas.

„Agromek 2014" veikia įvairių traktorių paroda. Apskritai šių metų parodoje pristatyta daugiau nei įprastai naujų traktorių bei kombainų modelių.

Paroda Herninge vyksta lapkričio 25-28 dienomis.

Plačiau apie parodą skaitykime mūsų tinklalapyje ketvirtadienį (lapkričio 27 dieną): jau bus paskelbti ir geriausieji iš geriausiųjų.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai