Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Pasaulyje
Britas loterijoje siūlo laimėti savo fermą

Londonas. Ar norėtumėte Jungtinėje Karalystėje turėti  7,5 ha žemės ūkį, kurio vertė 1,45 mln. eurų? Turtingas britų verslininkas nutarė surengti loteriją, kai nepavyko įprastu būdu parduoti šio nekilnojamojo turto. Dabar bet kuris, nusipirkęs bilietą už 50 svaro sterlingų (56 eurus), gali laimėti visą fermos kompleksą.

Ferma „Barns Farm" yra šalia Saltburno miesto, Šiaurės Jorkšyre. Jos savininkas Johnas Bennettas, dabar su žmona gyvenantis Maljorkoje, sakosi jau pardavęs 200 bilietų. Tam užteko informaciją apie loteriją paskelbti „Facebook".

Britas tikisi parduoti 28 000 bilietų. Laimėtojas bus nustatomas 2018 m. kovą arba anksčiau, jei visi bilietai bus parduoti iki to laiko. Siūloma pirkti  20 bilietų iš karto, nemokamai gaunant dar vieną bilietą.

Bioversija 22 08 31

Laimėtojui atiteks 1,45 mln. eurų vertės ferma

Iš viso bus atrinkti trys nugalėtojai. Pagrindinis laimėtojas išloš iš akmens statytą trijų miegamųjų namą, aštuonių gardų tvartą, garažą šešiems automobiliams, svirną, dirbtuves, pašarų patalpas ir 7,5 ha žemės.

Dar dviem loterijos nugalėtojams atiteks atitinkamai 55 ir 65 colių skersmens „Samsung" televizoriai.

Pasak organizatorių, į fermą naujasis savininkas galės persikelti per 6 savaites po laimėjimo. Laimėtojas nepatirs papildomų išlaidų dėl šio sandėrio.

Laimingi numeriai bus atrenkami atsitiktinių skaičių generatoriumi, o laimingų bilietų savininkai bus informuoti el. paštu.

Organizatorius skelbia, kad po 5 tūkst. svaro sterlingų (5,6 tūkst. eurų) skirs dviem labdaros organizacijoms, kurios rūpinasi vėžiu sergančiais vaikais ir gyvūnais.

Norite dalyvauti loterijoje? Štai adresas www.winbarnsfarm.life/

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija