
Minskas. Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pareiškė, moksleiviai turėtų kasti bulves, kad būtų sveiki.
Ekscentriškomis idėjomis ir radikaliais pasiūlymais pagarsėjęs A. Lukašenka pirmadienį piktinosi, kad Baltarusija neleidžia „siųsti studentų kasti bulves“. Studentų siuntimas derliaus nuėmimo darbams buvo įprasta Sovietų Sąjungos praktika.
„Kokius pavyzdžius naudojame auklėdami mūsų moksleivius? Jie sako, kad tai išnaudojimas. Bet koks gi tai išnaudojimas, jeigu žmogus dirba penkias ar šešias valandas? Tai malonumas tėvams ir geras vaikų fizinis lavinimas“, - pareiškė prezidentas vyriausybės posėdyje.
Per pandemiją A. Lukašenka aiškino, kad nuo COVID-19 galima apsisaugoti kasdien išgeriant po taurelę degtinės ir kaitinantis pirtyje.
A. Lukašenka, buvęs kolūkio pirmininkas, tebėra neabejingas žemės ūkiui.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Ukraina griežtina žemės ūkio eksporto kontrolę
2026-05-21 -
Ieško alternatyvų gyvūnams žymėti
2026-05-19 -
Kinija sutinka pirkti daugiau JAV žemės ūkio produkcijos
2026-05-19
Skaitomiausios naujienos
-
Tragedija fermoje: žuvo žinomas ūkininkas
2026-05-05 -
Kinai ruošia smūgį pasaulinei technikos rinkai
2026-05-18 -
Šliužams naikinti – naujai įregistruotas produktas
2026-05-08
Verslo informacija
-
Koronos virusas persikelia į žemės ūkį
2026-05-22 -
Univoq™ – apsaugok savo pasėlius, ūkį ir ateitį
2026-05-18 -
Kaip išsirinkti tinkamą žoliapjovę jūsų sklypui?
2026-05-06



(0)