Baltarusijoje dingo keturių cukraus fabrikų direktoriai
2020-01-29
„Pixabay“ nuotrauka

Minskas. Keturių Baltarusijos cukraus fabrikų direktorių ir Baltarusijos cukraus kompanijos vadovo dingimas tikriausiai susijęs su „cukraus byla“, praneša portalas tut.by.

Apie jų dingimą portalas pranešė sausio 27-ąją. Pranešime nurodyta, kad Gorodėjos cukraus fabriko direktorius Michailas Krištapovičius buvo išlaipintas iš lėktuvo, kai ketino vykti iš Minsko į Miuncheną ilsėtis. Pabrėžiama, kad lėktuvas jau buvo Lenkijos oro erdvėje, kai jam nurodyta grįžti.

Slucko cukraus perdirbimo įmonės direktorius Nikolajus Prudnikas taip pat „išskrido atostogų“. Darbo vietoje nėra Žabinkos cukraus fabriko direktoriaus Viktoro Mironovo ir Skidliaus cukraus perdirbimo įmonės direktoriaus Dmitrijaus Jegorovo.

Dingo ir Baltarusijos cukraus bendrovės vadovas Dmitrijus Kirilovas.

KWS 21 07 01 mob

Anot tut.by šaltinių, tiriant „cukraus bylą“ Baltarusijoje sulaikyta 11 asmenų. Ar tarp sulaikytųjų yra cukraus fabrikų vadovai, Baltarusijos saugumas nekomentuoja, pažymi leidinys.

Nėra tiksliai žinoma, kas iš tikrųjų tiria bylą - Baltarusijos valstybinis saugumo komitetas, prokuratūra ar kita institucija.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ar jus tenkina šio sezono kviečių ir rapsų supirkimo kainos?
Orai