Atsistatydinusį Lenkijos žemės ūkio ministrą pakeis S. Kalemba
2012-07-30

Varšuva, liepos 30 d. Lenkijos premjeras Donaldas Tuskas nusprendė naujuoju šalies žemės ūkio ministru skirti Stanislavą Kalembą (nuotr.). Šiame poste jis pakeis Mareką Savickį, atsistandinusį kilus įtarimams dėl tarnybinės padėties naudojimo giminėms ir draugams proteguoti.

Spaudos konferencijoje Lenkijos premjeras D. Tuskas pripažino, kad nepotizmas (tarnybinės padėties naudojimas giminėms ir draugams proteguoti) yra plačiai paplitęs, tačiau visiškai nesusijęs su konkrečia partija ar veikla. Tai valstybės ir visuomenės bėda. Todėl būtina imtis radikalių priemonių kovojant su nepotizmo įsigalėjimu.

Anot premjero, naujajam ministrui teks imtis veiksmų, kad apgintų gerą vardą tų žmonių, kurie sąžiningai dirba žemės ūkyje. D. Tuskas informavo, kad bus atliktas visų pavaldžių valstybės įmonių ir įstaigų auditas ir imamasi atitinkamų priemonių.

Dojus agro 19 09 10

Penktadienį premjeras iš pareigų atleido du žemės ūkio viceministrus - Bogdaną Dombrovskį ir Andžėjų Butrą.

Pasak D. Tusko, S. Kalembos kompetencija žemės ūkio ir valdymo srityje yra labai aukšta. S. Kalemba priklauso Lenkijos valstiečių partijai (PSL). Yra vadovavęs kelioms žemės ūkio įmonėms, o nuo 1991 metų - Seimo narys. Daugumą kadencijų dirbo Kaimo reikalų komitete.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką svarbiausio turėtų nuveikti ministras A. Palionis?
Orai