Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Pasaulyje
Airija: vaikui traktoriuje – ne vieta!

Dublinas. Nuo 2015 m. Airijoje įsigalios naujos saugaus darbo taisyklės. Ūkininkai bus patraukti atsakomybėn, jei traktoriaus ar kitos žemės ūkio mašinos kabinoje veš jaunesnius nei 7 metų vaikus.

„Irish Farmers Journal" praneša, kad ūkininkai taip pat bus baudžiami be jokio įspėjimo, jei paliks neuždengtą kardaninį veleną ar srutų duobes. Per 2014 m. Airijos ūkiuose užregistruoti 24 mirtini įvykiai, trys ketvirtadaliai nelaimių susijusios su transporto priemonėmis ir kita technika.

Apribojimai, draudžiantys vežti vaikus žemės ūkio technika, papiktino tuos, kuriems bus taikomos naujos taisyklės. „Pakeitimai priimti be išankstinio suderinimo su ūkininkų organizacijomis. Be to, tyrimai rodo, kad geriausias būdas pagerinti saugumą ūkiuose, pakeisti blogus žmonių įpročius yra švietimas ir mokymas", - su permainomis nesutinka ūkininkų sąjungos atstovai.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

Paskatinti išreikšti savo nuomonę viename iš socialinių tinklų, ūkininkai nevyniojo žodžių į vatą: „Ar vaikams nesaugiau traktoriaus kabinoje? Kitu atveju, jie lakstys apie veikiančią mašiną", „Kiek vaikų žūna, sėdėdami traktoriaus kabinoje?", „Laikykite savo vaikus atokiau nuo laukų, jų neturėtų būti darbo vietoje. Juk vaikai nežaidžia ant gamyklos grindų ir nesėdi ant frezavimo staklių", „Aš nuo mažens važinėju traktoriumi, tačiau sutinku, kad vaikams ten ne vieta. Nežinai, kada gali atsitikti nelaimė".

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos