Rusijoje kalakutai naikinti pervažiuojant buldozeriu (vaizdai gali šokiruoti)
2018-09-21
„Eurodon" bendrovės "Facebook" profilio nuotrauka

Rostovas prie Dono. Rusijoje išplito Rostovo srityje užfiksuotas įrašas, kaip vienoje fermoje kalakutai naikinami greitai važinėjančiais buldozeriais.

DonDay.ru portalas gavo lankytojo vaizdo įrašą, kurio turinys šokiruoja. Už nedidelio buldozerio vairo sėdintys vairuotojai įsibėgėja ir važiuoja tiesiai ant gyvų kalakutų.

Pasak vaizdo įrašo autoriaus, tai vyko viename iš bendrovės „Eurodon“ ūkių, kurie dabar susiduria su labai sunkia finansine padėtimi. Tai, kad įrašas buvo nufilmuotas Rostovo rajone, nekelia abejonių dėl ant buldozerio esančių valstybinių numerių.

RVAC 21 09 30

„Žiūri šį vaizdo įrašą ir dar kartą įsitikini, kad žmogus labiausiai laukinis, žiauriausias ir negailestingas gyvūnas. Atsidūrė maisto grandinės viršuje, galime sau leisti bet kokį nusikaltimą prieš bejėges gyvas būtybes“, – piktinamasi DonDay.ru portale.

PERSPĖJAME, KAD ĮRAŠO VAIZDAI GALI ŠOKIRUOTI.

Bendrovės „Eurodon“ spaudos tarnyba išreiškė nuomonę, kad vaizdo įrašas yra surežisuotas. Vėliau pasirodė pranešimų, kad įmonė pripažino, jog tai jų ūkyje įvykęs incidentas.

Portalas pažymi, kad ši bendrovė pastaruoju metu patiria finansinių sunkumų. Jos ūkiuose buvo užfiksuotas paukščių gripas, bendrovė turėjo sunaikinti didžiulius kiekius gyvūnų.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai