ES uždraudė importuoti paukštieną iš Rusijos
2018-07-16

Maskva. Europos Sąjunga dėl paukščių gripo protrūkių Rusijoje uždraudė iš šios šalies importuoti paukštieną ir jos produktus, pranešė Rusijos veterinarijos ir fitosanitarijos tarnyba („Rosselchoznadzor“).

Anot pranešimo, Europos Komisijos Sveikatos apsaugos ir maisto produktų saugumo generalinis direktoratas laikinai uždraudė termiškai neapdorotos paukštienos ir jos pusgaminių, taip pat bet kokių produktų, kurių sudėtyje yra paukštienos, įvežimą iš Rusijos į ES.

Toks draudimas taikomas visiems Rusijos paukštininkystės produkcijos tiekėjams. 18-ai buvo suteikti leidimai eksportuoti į ES.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Rusijoje paukščių gripo protrūkiai neseniai užregistruoti Kursko, Orelio, Rostovo, Samaros srityse, Čiuvašijoje ir kai kuriuose kituose šalies regionuose.

Praėjusiais metais pirmą kartą Lietuvos istorijoje buvo nustatytas žmonėms nepavojingas paukščių gripas – nuo šios ligos nugaišo gulbė. Iš viso per metus buvo nustatyti 5 gripo atvejai, bet visi jie buvo laukinėje gamtoje.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/zemes-ukis/vmvt-vadovas-pauksciu-gripo-pavojus-sumazejo-313-981186?copied

„Interfax“-BNS inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai