Žemės ūkio ministrai steigia savo klubą
2014-05-16

Vilnius. Žemės ūkio ministro Vigilijaus Juknos kvietimu ministerijoje susirinkę ankstesnių Vyriausybių žemės ūkio ministrai nusprendė įkurti klubą, kad patarinėtų pareigas einančiam ministrui. Susitikime dalyvavo buvę ministrai - Vytautas Knašys, Rimvydas Survila, Edvardas Makelis, Kęstutis Kristinaitis, Jeronimas Kraujelis ir Kazys Starkevičius. Kazimiera Prunskienė ir Vytautas Einoris negalėjo atvykti dėl ligos.

Ministras V. Juknos žodžiais, klubas veiktų kaip  visuomeninė organizacija, patarianti tuo metu einančiam pareigas ministrui įvairiais aktualiais žemės ūkio klausimais. Susitikimo dalyviai pasveikino V. Juknos iniciatyvą bei vienbalsiai sutiko klubo veikloje dalyvauti. Planuojama, kad klubo veikloje galės dalyvauti ir buvę ministrai K. Prunskienė ir V. Einoris.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Nuotraukoje (iš kairės): ministrai Vytautas Knašys, Rimvydas Survila, Vigilijus Jukna, Kazys Starkevičius, Edvardas Makelis, Kęstutis Kristinaitis, Jeronimas Kraujelis

„Ministro pareigos - tai labai atsakingas darbas, kuriam reikia ne tik žinių, bet ir patirties. Buvusių žemės ūkio ministrų klubas - tai viena iš priemonių turima patirtimi pasidalyti. Neabejoju, kad mano kolegos turi daug gerų minčių, kurios pasitarnaus Lietuvos labui", - pažymėjo V. Jukna.

Susitikime sutarta artimiausiu metu įteisinti ir užregistruoti Žemės ūkio ministrų klubą, numatyti jo veiklos sritis bei išrinkti vadovą, kuris būtų renkamas 2 metų kadencijai. Planuojama, kad klubo nariai susitiktų bent kartą per pusmetį, o iškilus neatidėliotiniems klausimams, ir dažniau, kad pasidalytų savo mintimis ir patarimais, kaip  dar labiau sustiprinti Lietuvos žemės ūkį.

ŽŪM inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių organizacijų veikla Jūs domitės?
Orai