Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Gyvenimas toks...
Žemės ūkio ministerijos įstaigose planuojamos permainos

Vilnius.  Artėja realūs pokyčiai: nuo kitų metų kovo turėtų pradėti veikti nauja viešoji įstaiga - Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra. Ji būtų kuriama likviduojant valstybės įmonę Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūrą ir biudžetinę įstaigą Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centrą („Leader"). Naujai įstaigai būtų perduotos ir šiuo metu Nacionalinės mokėjimo agentūros vykdomos eksporto ir importo priemonių administravimo funkcijos, rašo „Lietuvos žinios".

Taip pat siūloma optimizuoti valstybės įmonės Mašinų bandymo stoties veiklą - jos vykdomas viešojo administravimo funkcijas perduoti Žemės ūkio ministerijai ar jos įgaliotai institucijai, o Mašinų bandymo stotį pertvarkyti į uždarąją akcinę bendrovę ir ateityje ją privatizuoti.

Žemės ir miškų ūkio transporto priemonių atitikties įvertinimo ir tipo patvirtinimo bei rinkos priežiūros funkciją ketinama palikti Žemės ūkio ministerijai, o apdorojimo augalų apsaugos produktais įrangos techninės apžiūros sistemos plėtros funkciją pavesti Valstybinei augalininkystės tarnybai.

Bioversija 22 02 02

Pertvarka neaplenktų ir valstybės įmonės „Pieno tyrimai". Ją norima pertvarkyti į uždarąją akcinę bendrovę, o nuo kitų metų reorganizuoti ir sujungti su kita Žemės ūkio ministerijos pavaldumo įmone „Gyvulių produktyvumo kontrolė".

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos