Veterinarijos gydytojai prezidento rinkimuose laukia įdomios kovos
2015-10-02

Kaunas. Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacijos (LVGA) nariai po savaitės ataskaitos ir rinkimų suvažiavime rinks LVGA prezidentą ir 7 žmonių valdybą naujai ketverių metų kadencijai. Šiemet suvažiavime laukiama gerokai daugiau intrigos negu bet kada anksčiau.

Į LVGA prezidento pareigas iškelti trys kandidatai - profesorius Vidmantas Bižokas, privatus veterinarijos gydytojas Petras Tamašauskas ir žinomas gyvulininkystės specialistas, veterinarijos gydytojas dr. Sigitas Japertas. Visų jų kandidatūras iškėlė LVGA Bendrosios praktikos sekcijos (BPS), kuri vienija daugiausia rajonuose dirbančius privačius veterinarijos gydytojus, valdyba. Rinkiminę programą kandidatai turės pristatyti suvažiavime.

Nuo 2003 metų LVGA prezidento pareigas einantis LSMU Veterinarijos akademijos Neužkrečiamųjų ligų katedros profesorius, habilituotas daktaras, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys V. Bižokas sieks būti perrinktas ketvirtai kadencijai. Jo kandidatūrą, be gausiausios BPS, iškėlė ir mažiau narių turinčios LVGA Maisto kontrolės sekcijos bei Valstybinės tarnybos sekcijos valdybos.

S. Japertas, UAB  „Agrowill Group" gyvulininkystės aptarnavimo skyriaus vadovas, taip pat sutiko dalyvauti LVGA prezidento rinkimuose. Jis šiemet vienus rinkimus jau laimėjo - buvo išrinktas LVGA BPS pirmininku.

Tik kolegų į kandidatus iškeltas dabartinis LVGA viceprezidentas Petras Tamašauskas iš Skuodo r. nedavė sutikimo dalyvauti rinkimuose į LVGA prezidentus. Todėl tikėtina, kad jis savo kandidatūrą suvažiavime atsiims.

Iki šiol LVGA rinkimuose intrigos praktiškai nebūdavo, tik 1997 m. prezidentas buvo renkamas iš dviejų kandidatų. Vėliau, nors kandidatų ir būdavo daugiau, rinkimuose jie savo kandidatūras atsiimdavo ir realiai likdavo vienas pretendentas. Tačiau šiais metais rinkimuose laukiama įdomios kovos.  

Naujoji LVGA valdžia bus renkama spalio 9 dieną, suvažiavimas vyks LSMU Veterinarijos akademijoje. Rinkti asociacijos prezidentą, viceprezidentą ir valdybos narius turės teisę 153 delegatai. Dalyvauti suvažiavime galės visi norintys LVGA nariai.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.02

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kuris technikos prezentavimo būdas Jums priimtiniausias?
Orai