Basf 22 09 27 + Dimedium 22 09 01 Dimedium 22 09 01 + Adama 22 09 05
Gyvenimas toks...
Valstybinę aplinkos apsaugos tarnybą nuspręsta panaikinti

Vilnius. Aplinkos ministerijai pavaldi įstaiga Valstybinė aplinkos apsaugos tarnyba (VAAT) reorganizuojama ir vėliau bus likviduota. Aplinkos ministro Kęstučio Navicko įsakymu pakeisti Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento (Vilniaus RAAD) nuostatai ir jam pagal kompetenciją perduotos VAAT funkcijos: pranešimų dėl aplinkosauginių pažeidimų priėmimas, analizė ir valdymas, ekstremalių situacijų, avarijų prevencija ir kt.

Praėjusių metų kovo 1 d. įsigaliojus Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės įstatymo pakeitimams, VAAT pareigūnams buvo panaikinti įgaliojimai vykdyti aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę.

„Nuo to laiko VAAT visa apimtimi nebegalėjo atlikti to darbo, kuriam ši tarnyba buvo įsteigta. Todėl nuspręsta šią įstaigą pertvarkyti ir vėliau likviduoti", - teigia aplinkos ministras K. Navickas.

Bioversija 22 08 31

Pasak aplinkos ministro, vykdant bet kurią reorganizaciją, svarbu neprarasti kompetentingų specialistų, todėl naikinamos tarnybos darbuotojai apie būsimą pertvarką informuoti iš anksto - jiems pasiūlytos išeitinės kompensacijos arba pareigos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamente, kuriam gavus papildomų funkcijų, prireiks ir naujų darbuotojų. Iš 22 VAAT darbuotojų į Vilniaus RAAD perkeliama didžioji dalis VAAT specialistų. VAAT planuojama likviduoti rugsėjo pirmą dieną.

Siekiant funkcijų grynumo, kontrolės ir veiklos efektyvumo aplinkosaugoje, konsolidacijos ir optimizavimo galimybės planuojamos Aplinkos ministerijoje ir jai pavaldžiose įstaigose.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos