Ūkininkas loterijoje laimėjo 150 tūkst. eurų
2016-03-04

Tauragė. Mėnuo ir keturios dienos. Būtent tiek laiko praėjus į loteriją kreipėsi „Teleloto" Aukso puodo - 150 662 eurų - laimėtojas. Pasirodo, vyras pastarąjį mėnesį laukė, kol jam pagamins asmens tapatybės kortelę, kurios reikia atsiimant laimėjimą. Visą vasarį laimėtojas gyveno lydimas  kantrybės ir laukimo.

Daugiau nei 150 tūkst. eurų laimėtojas - ūkininkas iš Tauragės raj. „Apie laimėjimą sužinojau jau kitą rytą po žaidimo. Patikrinau internete vieną, antrą, trečią kartą. Tada paprašiau ir dukters, jog pažiūrėtų, nes negalėjau patikėti", - pasakojo tauragiškis. Tačiau laimėtojas sėsti į automobilį ir tą pačią dieną važiuoti į Vilnių negalėjo, kadangi baigėsi jo asmens dokumento galiojimo laikas. „Teko mėnesį laukti, kol pagamino dokumentą, juk be jo Aukso puodo atsiimti negalėjau", - teigė kantrus vyras.

„Save tikrai galiu vadinti „Teleloto" veteranu", - juokėsi žaidėjas ir prisipažino bilietus perkantis nuo pat loterijos atsiradimo. „Niekada netikėjau, kad mane gali aplankyti toks įspūdingas prizas", - pasakojo didelių pinigų laimėtojas.

Linas agro mob 21 04 01

Tauragiškis, dažnai žaidžiantis „Teleloto", pasakojo, kad lemtingam lošimui planavo pirkti vieną bilietą. „Prie kasos ėmiau vieną bilietą, tačiau, pasirodo, buvo du sulipę. Vieną iš jų norėjau padėti atgal, bet kažkas viduje mane sulaikė - gal nuojauta?" - svarstė vyras, galiausiai nusipirkęs abu paimtus bilietus. Žaidėjas taip pat papasakojo, kad jei būtų apsigalvojęs ir nusipirkęs tik vieną, būtų praradęs būtent laimingąjį bilietą. „Galbūt pagelbėjo kažkas iš aukščiau", - pašmaikštavo tauragiškis.

Laimėtojas jau dabar žino, kad laimėtą sumą paskirs savo ūkiui. „Visas mano gyvenimas, visa meilė ir laikas - ūkiui, tad jam ir bus skirti pinigai", - kalbėjo vyras, besidžiaugiantis, kad galės atsinaujinti savo techniką. Pasiteiravus, ar žais ir toliau, laimėtojas džiugiai patikino, kad nuo to jo jau niekas nebesustabdys.

Lotelita, MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių rūšių augalų plotus ūkyje šį pavasarį ketinate gerokai padidinti?
Orai