Šiaulių rajono gyventojas prekiavo Lietuvoje draudžiamais pesticidais
2017-02-13

Šiauliai/Vilnius. Šiaulių rajono gyventojas prekiavo Lietuvoje draudžiamais pesticidais, pranešė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT), su prokurorais baigusi ikiteisminį tyrimą dėl šešėlinės prekybos.

Kaip pranešė FNTT, minėtas asmuo buvo sukūręs realizacijos tinklą ir tik Lenkijos rinkai skirtas ir į Lietuvą neteisėtai įsivežtas chemines priemones parduodavo Žemaitijos bei Latvijos ūkininkams, žemės ūkio bendrovėms.

Širvintų rajone verslininkas turėjo prekių sandėlį, tačiau juo nesinaudojo - pesticidai būdavo nuvežami tiesiai į ūkius pagal iš anksto pateiktus užsakymus.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Atliekant ikiteisminį tyrimą gauta ekspertų išvada, kad dalis be apskaitos dokumentų ūkininkams realizuotos produkcijos buvo falsifikuota. FNTT Šiaulių apygardos valdybos tyrėjai nustatė, kad įtariamasis per keletą mėnesių neteisėtai pardavė produkcijos už 60 tūkst. eurų, o gautas pajamas slėpė.

FNTT Šiaulių apygardos valdyba tęsia ikiteisminį tyrimą dėl Šiaulių rajono gyventojo galimo neteisėto praturtėjimo. Per kratas jo namuose rasta daugiau nei 140 tūkst. eurų, o turimas įvairus nekilnojamasis turtas, įtariama, negali būti įgytas teisėtomis pajamomis.

BNS inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai