
Kėdainių r. Liūdna žinia savaitgalį pasiekė ūkininkų bendruomenę – į Amžinybę iškeliavo Kėdainių r. ūkininkas Vidmantas Girdzijauskas, praneša Lietuvos daržovių augintojų asociacija (LDAA).
V. Girdzijauskas buvo ilgametis šios Asociacijos narys, dirbęs ir LDAA valdyboje.
„Vidmantas buvo ne tik profesionalus daržovių augintojas, garsėjęs savo kopūstais ir morkomis, bet ir linksmas muzikantas bei profesinių išvykų siela, ne kartą į kelionę ar renginį pasiėmęs ir akordeoną.
Jis nuoširdžiai dalijosi savo žiniomis ir patirtimi per tradicines lauko dienas, buvo geras draugas. Jo indėlis į asociaciją ir šiltas bendravimas paliks gilų pėdsaką mūsų širdyse“, – savo feisbuko paskyroje šeštadienį rašė Asociacija.
Ilgą laiką buvęs vienas stambiausių šalies daržovių augintojų V. Girdzijauskas prieš ketverius metus nusprendė atsisveikinti su kelis dešimtmečius puoselėtu daržovių ūkiu ir verslą pardavė kaimynams –„Kvedarų ūkiui“.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Europos prokuratūra ir FNTT atlieka tyrimą dėl ES paramos lėšų mokymams
2026-05-13 -
Mokymai – be mokinių?
2026-05-12 -
Tragedija fermoje: žuvo žinomas ūkininkas
2026-05-05
Skaitomiausios naujienos
-
Tragedija fermoje: žuvo žinomas ūkininkas
2026-05-05 -
Šliužams naikinti – naujai įregistruotas produktas
2026-05-08 -
Siūloma apmokestinti apleistą pensininkų žemę
2026-05-12



(0)