Basf 2024 04 09 A1 Basf 2024 04 09 m1
Gyvenimas toks...
Mokesčius mokėti vengę Biržų krašto ūkininkai bus teisiami
Asociatyvi freepik.com nuotr.

Biržų r. Penki Biržų krašto ūkininkai, dvi buhalterės ir vienos bendrovės akcininkas kaltinami finansinio pobūdžio nusikalstamomis veikomis. Galimai nesumokėta daugiau nei 339 tūkst. Eur mokesčių.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, penki vienos šeimos nariai, kurie valdo ūkius ir su jais susijusias bendroves bei kooperatyvus, dvi vienos bendrovės buhalterės ir kitos uždarosios akcinės bendrovės akcininkas bei faktinis vadovas kelerius metus galimai apgaulingai tvarkė finansinę apskaitą ir teikė Valstybinei mokesčių inspekcijai neteisingus duomenis apie pajamas, pelną ir turtą.

Įtariama, kad kaltinamieji imitavo sandorius, klastojo PVM sąskaitas faktūras ir kitus dokumentus, siekdami sumažinti valstybei mokėtinus mokesčius.

Bioversija 2024 04 15 m7

Valstybinė mokesčių inspekcija šioje byloje yra iš viso pateikė daugiau nei 339 tūkst. Eur siekiančius civilinius ieškinius penkiems ūkiams, penkioms bendrovėms ir dviem kooperatyvams.

Baudžiamasis kodeksas už apgaulingą finansinės apskaitos tvarkymą ir neteisingai pateiktus duomenis apie pajamas, pelną ir turtą numato baudą arba laisvės apribojimą / areštą / laisvės atėmimą iki ketverių metų.

Šaltinis: BNS
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
Visos apklausos