Ministerijų išlaidos konsultantams - milijoninės
2014-10-29

Vilnius. Finansų ministerija pernai ir šiemet už teisines ir kitokias konsultacijas išleido beveik 4,5 mln. litų, rašo „Lietuvos žinios". Energetikos ministerija advokatų kontoroms ir kitiems konsultantams atseikėjo beveik 156 tūkst. litų, Ūkio ministerija - daugiau kaip 200 tūkst. litų.

Finansų ministerija dienraščiui nurodė, kad didžiausias išlaidas patyrė, užsakydama sau ir kitoms septyniolikai Europos Sąjungos (ES) paramą administruojančių institucijų reikalingą techninę pagalbą - konsultacijas specifiniais su ES struktūrinės paramos įgyvendinimu susijusiais klausimais.

Per ankstesnės Vyriausybės kadenciją pasirašyta ir iki šios vasaros galiojusi sutartis su audito ir konsultacijų įmone „Ernst&Young" Finansų ministerijai atsiėjo 1,9 mln. litų. 1,3 mln. litų ministerija sumokėjo už bendrovės „Deloitte Lietuva" nustatytą „Snoro" akcijų kainą.

LYTAGRA 19 07 04 mob

1,3 mln. litų konsultacijoms per šią kadenciją išleido Užsienio reikalų ministerija. Žemės ūkio ministerija iki 418 tūkst. litų yra pasirengusi išleisti už bendrovių „Ernst & Young Baltic", įmonės „Europos socialiniai, teisiniai ir ekonominiai projektai" bei „ESTEP Vilnius" rengiamą strategiją.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai