Basf 22 07 19 + Dimedium 22 09 01 Dimedium 22 09 01 + Adama 22 09 05
Gyvenimas toks...
Informacija apie valstybinę žemę pasiekiama lengviau
Lietuvos erdvinės informacijos portalo žemėlapis

Vilnius. Dabar galima paprasčiau sužinoti, kas yra valstybinės žemės valdytojas, kokia žemės sklypo paskirtis ar melioracinė būklė, kokiais valstybiniais plotais laikinai naudojamasi žemės ūkio veiklai vykdyti. Tam sukurtas duomenų žemėlapis.

Taip pat publikuojami erdviniai duomenys apie laisvą žemės fondą. Žemėlapį galima rasti Lietuvos erdvinės informacijos portale.

Žemėlapis konkrečiai parodo, kas valdo žemę: savivaldybės, VĮ „Turto bankas“, VĮ Valstybinių miškų urėdija, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir kiti įstatymų nustatyti subjektai.

Bioversija 22 08 31

Čia pateikiama ir informacija apie žemės sklypų, įregistruotų Nekilnojamojo turto registre, paskirtį ir žemės plotų naudmenų rūšį.

Duomenų temą pažymėjus varnele, galima rasti informacijos apie Lietuvos miškų kadastro, apleistų žemių, žemių melioracinės būklės, saugomų teritorijų kadastro, kultūros paveldo registro duomenis, taip pat apie dirvožemių išsidėstymą, jų fizines ir agrochemines savybes bei kitas charakteristikas.

Parengta: pagal ŽŪM inf.
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar pavyksta sumažinti išlaidas energijai?
Visos apklausos