Gimtadienio proga - kelionė į darbą traktoriumi
2010-10-18

Kėdainiai, spalio 18 d. Pirmadienio rytą Kėdainių centrą sudrebino netikėtas reginys - į centrinę miesto aikštę įriedėjo didžiulis traktorius „Valtra", o iš jo išlipo SEB banko Kėdainių skyriaus vadovas Algis Štuikys. Skubantys miestelėnai neslėpė nuostabos - kas čia vyksta?

Tai ne savaitgalį pažymėtos Boso dienos aidas, kai įvairių įstaigų darbuotojai stengėsi nustebinti bei pamaloninti savo vadovus, o gimtadienio dovana. Jubiliejų švenčiantį A. Štuikį į darbą netradiciškai nutarė atvežti jo pavaldiniai, o padėti jiems pasisiūlė aktyvūs rajono ūkininkai: Saulius Dambrauskas, Vidmantas Kvedaras, Rimas Žebarauskas ir Aurimas Snarskis.

Valtra Kėdainių centre

Ūkininkai parūpino naujutėlaitį bandomąjį traktorių „Valtra". Bankininką atvežė Aurimas Snarskis, kuris šiuo metu savo ūkyje išbando traktorių. Netrukus naująją „Valtra" ruošiasi išbandyti ir Rimas Žebarauskas.

„Tradicinės dovanos visiems nusibodusios. Nutarėme kolegą nustebinti - surengti jam įspūdingą kelionę iš namų iki darbo ne automobiliu ar autobusu, o traktoriumi", - sakė plojimais vadovą pasitikusios bankininkės.

„Tai didžiausias mano gyvenimo nuotykis. Pati maloniausia staigmena. Ypač džiaugiuosi ūkininkų dalyvavimu. Jie vieni patikimiausių mūsų banko partnerių", - šypsodamasis kalbėjo keturiolika metų banke dirbantis, o pastaruosius metus jam ir vadovaujantis A. Štuikys.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.02

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kuris technikos prezentavimo būdas Jums priimtiniausias?
Orai