Geriausia šiais metais išrinkta Raseinių kredito unija
2013-10-29

Raseiniai/Kaunas. Kredito unijos, per šiuos metus beveik 5 proc. padidinusios narių skaičių ir išplėtusios paslaugų spektrą, išrinko didžiausią pažangą per metus pasiekusias unijas. Metų unijos vardą pelnė Raseinių kredito unija, bendruomeniškiausia pripažinta unija „Germanto lobis", inovatyviausia - Utenos kredito unija, metų debiutante - Gyventojų ir smulkaus verslo kredito unija.

Į nominacijas pretendavo 63 iš 75 Lietuvoje veikiančių kredito unijų, priklausančių Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) sistemai ir asociacijai Lietuvos kredito unija (ALKU).

„Metų unija pripažinta Raseinių kredito unija itin sėkmingą veiklos plėtrą šiemet puikiai suderino su finansine drausme ir atsakomybe. Unija pasiekė aukštų veiklos reitingų, taip pat aktyviai vykdė socialinę veiklą drauge su nariais ir bendruomene. Tikimės, kad jos veikla taps sektinu pavyzdžiu ir kitoms kooperatinėms finansinėms institucijoms Lietuvoje", - teigė Asociacijos Lietuvos kredito unijos valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Apdovanojimai – Raseinių kredito unijai

Metų valdybos pirmininku išrinktas Egidijus Žaltauskas iš Kėdainių krašto kredito unijos. Metų administracijos vadovu pripažintas Almantas Urbelis iš Trakų kredito unijos. Metų vyriausiąja buhaltere tapo Laimutė Gudauskienė iš kredito unijos „Prienų taupa", o metų darbuotoju - Vytautas Navickas iš Tauragės kredito unijos. Metų LCKU darbuotoju išrinktas Rizikos vertinimo grupės vadovas Aurelijus Cvilikas.

Juozas Narkevičius iš kredito unijos „Vievio taupa" ir Juozas Vosylius iš kredito unijos „Sūduvos parama" apdovanoti už ilgametę veiklą kredito unijų judėjime.

Tarptautinės kredito unijų dienos šventiniai apdovanojimai - tai tradicinis ALKU ir LCKU renginys, kurio metu apdovanojami didžiausią pažangą per metus pasiekusios kredito unijos ir jų komandos nariai.

Lietuvoje veikia 75 licenciją turinčios kredito unijos, iš kurių 63 priklauso LCKU sistemai ir Asociacijai Lietuvos kredito unijos. Tik LCKU sistemai priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip el. bankininkystė „i-Unija", mokėjimo korteles „MasterCard", „Maestro", apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Šių 63 kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija. LCKU sistemos kredito unijos aptarnauja per 140 tūkst. narių, bendras turtas sudaro 1,6 mlrd. Lt.

LCKU, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką svarbiausio turėtų nuveikti ministras A. Palionis?
Orai