„Ekoagros“ vadovas įtariamas neteisėtai pervedęs 300 tūkst. litų
2013-12-06

Vilnius. Žemės ūkio ministerija įtaria ekologiškų ir išskirtinės kokybės žemės ūkio produktų sertifikavimo įstaigą „Ekoagros“ nusikalstama veikla - jos direktorius Gintaras Nagulevičius esą neteisėtai pervedė 300 tūkst. litų Lietuvos žemės savininkų sąjungai (LŽSS).

Ministerija ketvirtadienį pranešė, kad kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybą (FNTT), prašydama ištirti, ar „Ekoagros“ darbuotojų veiksmuose yra nusikalstamos veikos požymių.

Anot ministerijos, iš „Ekoagros“ sąskaitos į LŽSS sąskaitą rugsėjo 19-20 dienomis buvo padaryti trys pavedimai po 100 tūkst. litų. Tuo metu banko internetine prieiga galėjo naudotis tik G. Nagulevičius, „Ekoagros“ neturėjo jokių finansinių įsipareigojimų minėtai organizacijai.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Pareigūnų taip pat prašoma G. Nagulevičių nušalinti nuo „Ekoagros“ direktoriaus pareigų, kad nebūtų daromas poveikis kitiems darbuotojams ar imtasi veiksmų galimai neteisėtai veikai nuslėpti.

„Ekoagros“ dalininkai lygiomis dalimis yra Žemės ūkio ir Sveikatos apsaugos ministerijos.

Nurodoma, kad Žemės ūkio ministro įsakymu G. Nagulevičius „Ekoagros“ direktoriumi pradėjo dirbti 2012 metų rugpjūtį. Iki tol jis dirbo „Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodinio centro direktorės pavaduotoju ir kartu buvo LŽSS tarybos pirmininku.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių organizacijų veikla Jūs domitės?
Orai