Dalykiškiausi ir naudingiausi žemės ūkio leidiniai
2012-12-28

Vilnius. Žemdirbiams dalykiškai naudingiausi leidiniai yra laikraštis „Ūkininko patarėjas", žurnalas „Mano ūkis" ir interneto portalas manoūkis.lt, remdamasi žemės ūkio bendrovių vadovų, šakų specialistų apklausos rezultatais skelbia Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija.

Atsakydami į klausimą, kuri žiniasklaida buvo dalykiškai naudingiausia, daugiausia respondentų nurodė laikraštį „Ūkininko patarėjas" (87 balai), žurnalą „Mano ūkis" ir portalą manoūkis.lt (52 balai). Po jų rikiuojasi LRT radijo laida „Gimtoji žemė" ir LRT šeštadienio ir sekmadienio laidos žemdirbiams (46 balai) bei „Valstiečių laikraštis" (41 balas).

Atsakymuose dažnai minimas laikraštis „Mokesčių žinios" (24 balai), žurnalas „Žemės ūkis" (15 balų), įvairios interneto svetainės (19 balų).

Linas Agro 20 09 01

„Apgailestauju, kad didieji Lietuvos dienraščiai, nors ir gavo dideles lėšas užsakomiesiems straipsniams spausdinti, beveik nebuvo paminėti", - apibendrindamas rezultatus pažymi Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos prezidentas Jeronimas Kraujelis ir priduria, kad „matyt atėjo laikas ir užsakovams, ir rašytojams suprasti, kad žemdirbiai jau išmoko skirti, kas yra „užsakyta", o kas - gyvenimo tiesa".

LŽŪBA inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ar reikėtų privalomai ženklinti visus šunis, kates ir kitus namų augintinius?
Orai