„Biržų žemtiekimas" informuoja savo klientus ir partnerius
2016-06-22

Biržai.  Norime patikslinti pastaruoju metu žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) atliekamą tyrimą, kuriame minima mūsų įmonė UAB „Biržų žemtiekimas".

Šių metų birželio viduryje FNTT atliko procesinius veiksmus, kurie susiję su ikiteisminiu tyrimu, vykdomu kitų 4-ių Lietuvoje veikiančių įmonių atžvilgiu. Trys iš įmonių, kurių atžvilgiu vykdomas ikiteisminis tyrimas, 2012 metais iš „Biržų žemtiekimo" pirko žemės ūkio technikos ir/ ar atsarginių dalių.

Norime atkreipti dėmesį, kad šiuo metu vykdomo tyrimo objektas yra įmonių, pirkusių iš mūsų techniką, o ne „Biržų žemtiekimas", veikla. Tyrimas nėra nukreiptas į „Biržų žemtiekimą", nei įmonei, nei jos darbuotojams nėra pateikti jokie įtarimai.

Linas agro mob 21 04 01+ Bioversija 21 04 30

Mūsų įmonė visada vadovavosi skaidraus verslo etikos principais, todėl nedvejodami pradėjome bendradarbiauti su visomis tyrimą vykdančiomis institucijomis ir teikti visą sėkmingai tyrimo eigai reikalingą informaciją.

Tuo pačiu norime Jus patikinti, kad vykdomas tyrimas kitų įmonių atžvilgiu, niekaip nedaro įtakos bendrovės „Biržų žemtiekimas" tiesioginei veiklai.

Politiko komentaras

Portalo 15min.lt duomenimis, didelės apimties tyrime kratos atliekamos ir „Icor grupės“ įmonėje „Pirmoji galimybė“ (buvusi „Bionovus“). Tyrime minima ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininko pavaduotojo Viktoro Rinkevičiaus valdoma bendrovė, kurios valdybos pirmininkas jis yra.

„Mes šnekame apie labai seną įvykį. Įmonė niekuo dėta. Ji tiesiog pardavė produkciją, o tie, kurie pirko, nesumokėjo mokesčių. Tai išsiaiškinom ir stebimės, kad dabar tai iškilo prieš rinkimus. Iš tiesų ten jokios istorijos nėra. Mano pavaduotojas net apklaustas nebuvo“, – 15min. lt sakė sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Pasak FNTT pranešimo, parama 11-kai projektų buvo skirta pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemones „Parama verslo kūrimui ir plėtrai“ ir „Žemės ūkio produktų perdirbimas ir pridėtinės vertės didinimas“.

"Biržų žemtiekimo", BNS inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate virtualius renginius: posėdžius, seminarus, konferencijas, kt.?
Orai